E-Tron Metalik Floret Gümüş E-Tron Metalik Galaksi Mavi E-Tron Metalik Glacier Beyazı E-Tron Metalik Manhattan Gri E-Tron Metalik Mitos Siyahı E-Tron Metalik Navarra Mavi E-Tron Metalik Tayfun Grisi E-Tron Parlak Siyah
Audi Audi

E-Tron

min. ₺4,819,511
maks. ₺4,893,623
Otomatik Elektrikli
S line 55 quattro 95 kWh (408 bg)
Ortalama Yakıt Tüketimi 23.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 596 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

E-Tron S line 55 quattro 95 kWh (408 bg) Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron E-Tron

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. E-Tron hakkında sen ne düşünüyorsun?

Audi E-Tron

İsterseniz bir hafta sonu gezisine, ister bir tatil için daha uzun bir yolculuğa çıkın maksimum 440 kilometreye kadar menzile sahip olan Audi e-tron, uzun mesafeler için kesinlikle uygun bir araçtır. Cömert baş ve diz mesafesi rahat oturmanızı sağlıyor. Yüksek kaliteli malzemeler ile ayrıcalık hissini garanti eder. Neredeyse sessiz olan elektrikli sürüşün mümkün kıldığı düşük ses seviyesinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Audi e-tron, Audi tasarımının temel biçimsel deyimini yansıtır ve onu elektrik çağına uygun hale getirir. Yeni sürüş teknolojisinin stilini belirleyen ayrıntılar arasında kendine özgü eşik alanı, özel gündüz farı ışık imzası ve egzoz borularının olmaması gibi özellikler yer alıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Audi E-Torn ve Audi modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement