E-Tron Sportback Metalik Floret Gümüş E-Tron Sportback Metalik Glacier Beyazı E-Tron Sportback Metalik Mitos Siyahı E-Tron Sportback Metalik Navarra Mavi E-Tron Sportback Metalik Plazma Mavi E-Tron Sportback Parlak Siyah E-Tron Sportback Sedefli Daytona Grisi
Audi Audi

E-Tron Sportback

min. ₺5,012,087
maks. ₺5,012,087
Otomatik Elektrikli
S Line 55 quattro 95 kWh (408 bg)
Ortalama Yakıt Tüketimi 22.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 555 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

E-Tron Sportback S Line 55 quattro 95 kWh (408 bg) Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback E-Tron Sportback

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. E-Tron Sportback hakkında sen ne düşünüyorsun?

Audi E-Tron Sportback

Audi e-tron Sportback, geniş bir SUV'un gücünü dört kapılı bir coupénin zarafeti ile birleştiriyor. Coupé benzeri tavan çizgisi, Audi e-tron Sportback'in sportif görünümünü ön plana çıkarır. Audi e-tron Sportback iç mekanda zarif bir atmosfer sağlar.

Audi e-tron Sportback etkileyici bir şekilde sportif bir zarafet vaat ediyor. Eşiklerdeki atletik tasarım öğeleri, aşağıya monte edilmiş pili ortaya çıkarır ve görsel bir ağırlık merkezi oluşturulmasına katkıda bulunur. Audi e-tron Sportback'in iç tasarımı, dijital teknolojilerin ve üstün konforun bir karışımını kullanıcılarına sunar.

Audi e-tron Sportback, esas olarak yüksek voltajlı pili sayesinde 452 kilometreye kadar etkileyici bir menzil imkanı sunar. Ayrıca enerjinin geri kazanılmasında önemli bir rol oynar.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Audi e-tron Sportback ve Audi modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement