Egea Hatchback Hibrit Akdeniz Mavisi Egea Hatchback Hibrit Bulut Beyazı Egea Hatchback Hibrit İnci Beji Egea Hatchback Hibrit Kurşun Gri Egea Hatchback Hibrit Okyanus Mavisi Egea Hatchback Hibrit Rock Siyahı Egea Hatchback Hibrit Tutku Kırmızısı
Fiat Fiat

Egea Hatchback Hibrit

min. ₺0
maks. ₺0
Otomatik Hibrit
Urban 1.5 T4 MHEV 130 HP AT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 440 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Egea Hatchback Hibrit Urban 1.5 T4 MHEV 130 HP AT Otomatik, Hibrit, 1469 cc ,

galeri

Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit Egea Hatchback Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Egea Hatchback Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Fiat Egea Hatcback Hibrit

Fiat Egea Hatchback Hibrit birçok detayı üzerinde barındırıyor. Konfor, rahatlık, teknoloji ve yeniliği bir araya getiren model diyebiliriz. Fiat Egea Ailesi'nde birçok versiyon da yer alır. Bu versiyonlardan bir tanesi de hatchback modelidir.

Fiat Egea Hatchback Hibrit, hatchback otomobillerin dar olduğu algısını değiştirmek adına tasarlanmış ve üretilmiştir. Geniş bir iç hacime sahip olan model, konfor açısından da oldukça titiz tasarlanmıştır. Geniş, deri koltuklar sizin ve sevdiklerinizin rahatı düşünülerek dizayn edilmiştir. Ayrıca modelde; alan optimizasyonu sağlayacak formüller üretmek de oldukça kolay olacaktır. Fiat Egea Hatchback, size hareket halindeyken 12 litre gibi bir hareket sunmaktadır.

Aslında bakıldığı zaman günümüze kadar hep aynı bakış açıları ile hep aynı ezberlerle karşılaştınız: “Hatchback otomobiller dardır, bagajları küçüktür, kullanışsızdır.”

Şimdi bu ezberleri Fiat Egea Hatchback Hibrit ile bozuyoruz.

Aracın motor kaputundan başlayıp tavan boyunca devam eden karakteristik çizgiler ve keskin LED farları vurgulayan krom detaylı geniş ızgara Egea Hatchback modelinin güçlü karakterini ortaya koyar. Aracın çekici ön tasarımına baktığınızda sizi bekleyen benzersiz Egea deneyimine dair işaretleri fazlasıyla görme şansınız da var.

Fiat Egea Hatchback Hibrit modeli tüm kontrol tuşlarını parmaklarınızın ucuna taşıyan ergonomik ve şık iç dizaynı ile beğeninizi kazanıyor. Araç üzerinde bulunan dokunmatik ekranlı Uconnect multimedya sistemiyle bilgi ve eğlenceye dair tüm beklentilerinizi de fazlasıyla karşılıyor.

Egea Hatchback Hibrit, bir hatchback otomobilden beklemeyeceğiniz büyüklükteki iç hacmi ile vücudu destekleyen, yüksek kalitedeki kumaş ya da opsiyonel deri döşemeli koltukları ve akıllıca düşünülmüş iş tasarımıyla yolculuklarınız için ezber bozan konforu bir konfor sunuyor.

Hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanan Egea Hatchback Hibrit modeli 440 litreye varan bagaj kapasitesi ile segment standartlarını yeniden tekrar belirliyor diyebiliriz. Artık tatil planlarınızda bütün valizlerinize fazlasıyla yer var. Ayrıca aracbul.com üzerinden güncel Fiat fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Fiat Egea Hatchback Hibrit ve Fiat modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement