X2 Alp Beyazı X2 Fitonik Mavi X2 Metalik Galvanik Altın X2 Metalik Gökdelen Grisi X2 Metalik Günbatımı Turuncu X2 Metalik Misano Mavisi X2 Metalik Safir Siyahı X2 Metalik Strom Bay
BMW BMW

X2

min. ₺3,264,200
maks. ₺3,264,200
Otomatik Hibrit Benzin
M Sports Drive20i Mild Hybrid - Benzin 170 hp
Bagaj Hacmi 470 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

galeri

X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. X2 hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW X2

BMW X2, sınıfında lider bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Tamamen eşsiz bir tasarıma sahip olan model, sportifliği ile göze çarpmaktadır. BMW X2, oldukça dinamik bir model olmasının yanı sıra, çevik bir sürüş keyfini de sizlere sunmaktadır. BMW X2, dış tasarım özellikleri açısından değerlendirildiğinde alışılmışın dışında bir tasarım çizgisi ortaya çıkmaktadır. Kendine has bir tasarımı olan model, sportif coupe karakterini yeni baştan yorumlamaktadır. Yenilikçi bir görünüme sahip olan BMW X2, yeni yerler keşfetme arzusunu ortaya çıkarmaktadır. Modelin dış tasarımında öne çıkan detaylardan birisi, hava girişleri olmaktadır. Hava girişleri temel anlamda, fren ve motorun daha iyi soğutulmasını sağlamaktadır. Modelde bulunan üç parçalı hava girişleri ile birlikte hava girişlerine entegre edilen hava perdeleri, fövdenin sürtünme oranını azaltacak bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Çamurluk davlumbazları, atletik olan yapıyı destekler niteliktedir. Dinamikliği pekiştiren bir diğer öge ise, marşpiyelerdir. Marşpiyeler, çamurluk davlumbazları arasında bulunmaktadır ve kesintisiz bir bağlantı oluşturmaktadır. Arka tasarım dilinde de enerjik olan genel tasarım dili konuşturulmuştur. Bagaj kapağı, rüzgarlıklar ile aynı seviyede tutulurken, BMW amblemi de bagaj kapağı üzerindeki yerini almıştır. Model, panoramik cam tavanı da bünyesinde bulunduracaktır. İki parçalı olan cam tavan, iç mekana ferah ve aydınlık bir hava da verecektir.

BMW X2 modeli, sürüş dinamikleri açısından oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olmaktadır. Segmentinde standartları belirleyen model, yüksek hassasiyete sahip kullanım ögelerini bünyesinde barındırmaktadır. Şehir içi duraklarda olsun ya da virajlı yollarda fark etmez, model dinamik ve çevikliğini her şartta ortaya koyacaktır. BMW X2 bünyesinde bulunan BMW X2 M35, M performance'ı hatırlatan bir tasarıma sahip olmaktadır. Dinamik bir sürüş deneyimi vaad eden model, maksimum ileri itiş sunmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW X2 ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement