Maserati Logo Maserati

Qattroporte

min. ₺0
maks. ₺0
Otomatik Benzinli
GranLusso S Q4 V6 430 HP
Hızlanma 4,8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 580 Nm/d.dak.
Ortalama Yakıt Tüketimi 12,2 L 100 km'de
Motor Gücü 430 hp
Bagaj Hacmi 530 L
Otomatik Benzinli
GranSport S Q4 V6 430 HP
Hızlanma 4,8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 580 Nm/d.dak.
Ortalama Yakıt Tüketimi 12,2 L 100 km'de
Motor Gücü 430 hp
Bagaj Hacmi 530 L
Otomatik Benzinli
Trofeo 3,8 580 HP
Hızlanma 4,3 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 730 Nm/d.dak.
Ortalama Yakıt Tüketimi 12,2 L 100 km'de
Motor Gücü 580 hp
Bagaj Hacmi 530 L
ücretsiz teklif al

galeri

Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte Qattroporte
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Qattroporte hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Maserati Qattroporte. En dolu paketinin fiyatı GranLusso S Q4 V6 430 HP – ₺0 ve en boş paketi ise GranLusso S Q4 V6 430 HP -₺0’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    GranLusso S Q4 V6 430 HP ₺0
    GranSport S Q4 V6 430 HP ₺0
    Trofeo 3,8 580 HP ₺0

1. Yakıt Tüketimi

Maserati Qattroporte 100 kilometrede ortalama 12,2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Maserati Qattroporte 530 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Maserati Qattroporte Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Maserati Qattroporte modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Maserati Qattroporte sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Maserati Qattroporte modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Maserati Qattroporte sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Maserati Qattroporte Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Qattroporte hakkında sen ne düşünüyorsun?

MASERATİ Qattroporte

Yeni MASERATİ Qattroporte zarif ve güçlü sedan otomobil olarak karşımıza çıktı. 2022 MASERATİ Qattroporte sportif bir otomobildir. Yüksek performansı zarafetle birleştiren bu seri görselliğe önem verenler tarafından da çok sevilecek. Üst düzey akıllı teknolojilerin kullanıldığı MASERATİ Qattroporte ile hayalleriniz çok daha yakında. Sürücülere birinci sınıf deneyimi yaşatan MASERATİ Qattroporte’nin V6 ve V8 Trofeo olmak üzere iki motor seçeneği vardır. Araç motordan aldığı gücü dengeli bir şekilde tekerleklere ulaştırır. Standart Skyhook süspansiyonları ve çift döküm Brembo frenlere sahiptir. Böylece sınıfında güvenlik önlemleri ve konforu bir arada sunan en iyi araçlar arasında yerini alır. MASERATİ Qattroporte Q4 versiyonunda akıllı dört çeker sistemi bulunur. 8 ileri vitesli ZF otomatik şanzıman adaptif yazılımı, güçle teknolojiyi bir araya getirir. Lüks sedan kategorisinde olan bu araç yaşam standardınızı yükseltir.

MASERATİ Qattroporte’de kullanılan zarif hatlar cezp edicidir. Ön ızgaralar belirli çerçeveye sığdırılmış. Led stop lambaları yol görüşünü artırırken enerji tasarrufu da sağlar. Arka kısım lambalarında bumerangtan esinlenerek tasarım oluşturulmuş. İç kısımda deri ve ipek detaylar ile lüksü sonuna kadar yaşarsınız. İç kısımda kullanılan bazı detay ve süslemeler el yapımıdır. Bu da onu benzersiz kılar. MASERATİ Qattroporte karbon kaplama iç mekan ve ahşap döşemeler ile sportifliği öne çıkarır.

MASERATİ Qattroporte’de Maserati Akıllı Asistan multimedya sistemi bulunur. Android Automotive işletim sistemi ve yeniden tasarlanan dokunmatik ekranı ile fonksiyoneldir. Kullanılan adaptif yazılım sayesinde sürüş stilinize göre vites atma düzeni ayarlanır. Vites kolunun yanında 3 farklı mod bulunur. Otomatik, Artırılmış Kontrol ve Verimlilik ile spor modu arasından seçim yapabilirsiniz. Corsa modu ile heyecanı doruklarda yaşarsınız. MASERATİ Qattroporte güvenlik açısından da gelişmiş sisteme sahiptir. Trafik sıkışıklığı asistanı ile şehir içi sürüşünüzü ve uzun yol seyahatlerinizi konforlu hale getirebilirsiniz. Geniş kapsamlı 2. Seviye Gelişmiş Sürüş Destek Sistemleri en büyük yardımcınızdır.

MASERATİ Qattroporte fiyatı onlarca jant seçeneği, diğer opsiyonel özellikler ve motor seçimine göre değişir. İhtiyacınız olan ya da tecrübe etmek istediğiniz özelliği MASERATİ Qattroporte’ye ekleyebilirsiniz. Hayalinizdeki aracı ortaya çıkarmak artık çok daha kolay.