Evoque Beyaz Evoque Gri Evoque Gümüş Evoque Kırmızı Evoque Karpat Gri Metalik Evoque Siyah
Land Rover Land Rover

Evoque

min. ₺3,731,123
maks. ₺5,175,478
Otomatik Hafif Hibrit
S 1.5 160 Benzin-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 8.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 591 L
Otomatik Hafif Hibrit
SE 1.5 160 Benzin-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 8.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 591 L
Otomatik Plug-in Hibrit
R DYNAMIC S 1.5 309 BG Benzin - Plug-in Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 1.4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 591 L
Otomatik Plug-in Hibrit
R DYNAMIC SE 1.5 309 BG Benzin - Plug-in Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 1.4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 591 L
Otomatik Plug-in Hibrit
R DYNAMIC HSE 1.5 309 BG Benzin - Plug-in Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 1.4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 591 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Evoque S 1.5 160 Benzin-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 1498 cc ,
Evoque SE 1.5 160 Benzin-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 1498 cc ,
Evoque R DYNAMIC S 1.5 309 BG Benzin - Plug-in Hybrid Otomatik, Plug-in Hibrit, 1497 cc ,
Evoque R DYNAMIC SE 1.5 309 BG Benzin - Plug-in Hybrid Otomatik, Plug-in Hibrit, 1497 cc ,
Evoque R DYNAMIC HSE 1.5 309 BG Benzin - Plug-in Hybrid Otomatik, Plug-in Hibrit, 1497 cc ,

galeri

Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque Evoque

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Evoque hakkında sen ne düşünüyorsun?

Land Rover Range Rover Evoque

Land Rover Range Rover Evoque, ayrıcalıklı bir tasarıma sahip olmaktadır. Kompakt bir forma sahip olan Land Rover Range Rover Evoque, Land Rover Markası'nın bütün özelliklerine sahip olmaktadır.

Ayrıca model, otomobilinizi kişiselleştirme imkanını da size vermektedir. Bunun için birçok renk seçeneğini ve birçok fırsatı size sunmaktadır. Dış tasarımı ile de fark yaratan model, girdiği her ortamda fark yaratmaktadır. Marka otomobilinin tasarımını, Landmark Edition ile bir üst seviyeye çıkarmaktadır.

Land Rover modelinin iç mekan tasarımı da oldukça geniş bir kapasiteye sahip olmaktadır. 5 kapılı olan Evoque'de koltuklar olmadan 575 litre, Coupe halinde ise 550 litre olmaktadır. Model ayrıca, 9 ileri otomatik şanzımana da sahiptir. Bu şekilde otomobil, yüksek yakıt verimliliği sağlamaktadır. Ayrıca, her türlü zemine de uyum sağlamaktadır. Dört çeker teknolojisine de sahip olan model, arazide de oldukça mükemmel bir sürüş deneyimi sağlamaktadır. Land Rover Markası'nın, yokuş iniş kontrolü patentli olma özelliğine de sahiptir. Kontrol sistemi, sabit bir hız korunarak zorlu eğimlerde kontrollü bir iniş sağlamaktadır. Şehir yaşantısından sıkılan ve doğa ile iç içe bir yolculuğa çıkmak isteyenlerin yanında da yer alan modelimiz, ırmak ve dere gibi doğa koşullarında çok daha güvenli bir sürüş sağlayacaktır. Derinlik algılama ile suyun derinliği algılanarak, aracçla ilgili bilgileri de size sunma özelliğine sahiptir.

Land Rover Range Rover Evoque, gelişmiş sürücü destek sistemlerine de sahip olmaktadır. Bu sistemler ile park etmek artık bir eziyet olmaktan çıkacaktır. Park yardım sistemi ile grafikler ve bildirimler sizi yönlendiriyor olacaktır. Surround kamera sistemi ile aracın etrafına yerleştirilmiş kameralar, park etmeye yardımcı olacaktır. Kör nokta monitörü ise, kör noktalarınızda bulunan araçlara karşı sizi uyaracaktır. Görüşünüz engellense dahi, etrafınızda olup bitenleri takip edebileceksiniz. Adaptif hız sabitleyici ile aracınız diğer araçlarla güvenli bir mesafede dururken, trafik işareti tanıma ile de belli trafik işaretleri gösterge panelinde görünmektedir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Land Rover Range Rover Evoque ve Land Rover modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement