Q8 E-Tron Metalik Glacier Beyazı Q8 E-Tron Metalik Mitos Siyahı Q8 E-Tron Metalik Plazma Mavi Q8 E-Tron Magnet Gri Q8 E-Tron Metalik Kronos Gri Q8 E-Tron Metalik Madeira Kahve Q8 E-Tron Metalik Parlak Kırmızı Q8 E-Tron Metalik Ultra Mavi
Audi Audi

Q8 E-Tron

min. ₺6,771,570
maks. ₺6,882,738
Otomatik Elektrikli
Advanced 55 quattro
Ortalama Yakıt Tüketimi 22.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 569 L
Otomatik Elektrikli
S line 55 quattro
Ortalama Yakıt Tüketimi 22.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 569 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Q8 E-Tron Advanced 55 quattro Otomatik, Elektrikli, ,
Q8 E-Tron S line 55 quattro Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron Q8 E-Tron

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Q8 E-Tron hakkında sen ne düşünüyorsun?

Audi Q8 e-torn

Q8 e-tron, SUV ve Elektrikle birleşimiyle muazzam bir mühendislik harikası ortaya çıkmış. Sizlere daha fazla Mekân sunarken aynı zamanda, şıklık ve konforu da sunarak ayrıcalık yaratmaktadır. Audi Q8 e-tron, size kendi kişisel alanınızı oluşturabileceğiniz bir otomobilin kapıları açmaktadır. Model, Audi Markası'nın birçok modeli gibi hafif yapı teknolojisini temsil etmektedir. Uzay kafesi tasarımına sahip olan model, bu sayede oldukça hafif bir yapıya sahip olmaktadır. Bu sayede, viraj derecesi de yüzde otuz oranında arttırılmaktadır Q8 e-tron, oldukça şık olan bir aydınlatma teknolojisini de bünyesinde bulundurmaktadır. Sahip olduğu çoklu renkli konturlar ve ambiyans aydınlatma paketi sayesinde,  iç mekan tasarımı zengin bir hale gelmektedir. Otomobil sadece sürücü için değil, yolcular içinde büyük bir rahatlık ve konfor sağlamayı ilke edinmiştir. Çünkü iç mekan tasarımı tamamen yeni bir konsept ile dizayn edilmiştir.

Tam Elektrikli araç hem temiz bir hayat yaşamanıza hem de zaman tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Audi Lazer ışığa sahip HD Matrix LED Farlar, OLED arka far sistemi ile birlikte sunulmakla beraber, Q8 e-tron modelinin dış rengini de siz belirleyerek otomobilinizi kendi zevkinize göre yorumlama şansına da sahip olabilmektesinizdir. Otomobil, akıllı anahtar sistemi ile birlikte hırsızlık alarm sistemine de sahip olmaktadır Q8 e-tron; 4 bölgeli deluxe otomatik klimaya, uzaktan kumanda ile iklimlendirme ve yüksek hava kalitesi paketine de sahip olmaktadır.

Q8 e-tron, asistan sistemler açısından da oldukça gelişkindir. Bunlara da; 360 derece kamera sistemi, şerit değiştirme asistanı, araçtan iniş uyarısı ve arka çapraz trafik asistanı örnek verilmektedir. Ayrıca otomobilde, arka koltuk eğlence sistemi ve Audi ses sistemi de mevcut olmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Audi Q8 e-tron ve Audi modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement