XF Fuji Beyaz XF Metalik Beyaz XF Mercan Kırmızı XF Metalik Gri XF kaşmir gümüş XF Karpat Gri Metalik XF Metalik Mavi XF Portofino Mavi XF Santorini Siyah Metalik XF Silikon Gümüş Metalik XF Yarış Yeşili
Jaguar Jaguar

XF

min. ₺6,208,923
maks. ₺6,208,923
Otomatik Hibrit
R-DYNAMIC SE 2.0 D204 bg MHEV AWD Automatic
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 448 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

galeri

XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. XF hakkında sen ne düşünüyorsun?

Jaguar XF

Şimdiye kadar en çok ödülün sahibi olmayı başaran model Jaguar XF, rakipsiz bir tasarıma ve üretim kalitesine sahip olmaktadır. Model; dinamik, verimli ve konforlu olma özelliklerini bir arada sunması açısından oldukça vazgeçilmez bir noktada durmaktadır. Hafif bir otomobil olma özelliğine sahip olan Jaguar XF modeli, daha düşük bir işletim maliyetine sahiptir. Çünkü, hafif Alüminyum bir yapıya sahip olmaktadır. Modelde bulunan hafif ön çift salıncak ve arka entegre bağlantılı süspansiyon sistemi, sürücüye ekstra bir hakimiyet ve kontrolün de kapısını aralayacak detaylar olacaktır. Model özel olarak sunulan opsiyon seçenekleri ile de otomobil severlerin vazgeçilmezleri arasna girmeyi başarmaktadır. Lüksün merkezi olan otomobil, saflığı da aynı anda sizlere sunmaktadır. Beş versiyon ile sizlerin hizmetinde olan model, efsane sürüş dinamiklerine sahip olmaktadır. Model, opsiyonel olma özelliğine sahip olan, Akıllı Dynamics özellikleri ile birlikte dört çekiş seçeneğini de sizlere sunmaktadır. Bu sayede, zorlu hava koşulları ve yol durumları, yolculuklarınızı erteleyen detaylar olmaktan çıkacaktır.

Jaguar XF modeli, lazer teknolojisi ile donatılmış Head- Up Display sistemine sahip olmaktadır. Bu sistem ile birlikte, güneş ışığında dahi netliğini muhafaza edebilen görüntü ile, otomobilin hızı ve navigasyonu gibi veriler, oldukça kolay bir şekilde izlenebilmektedir. Model, yolculuklarınızın güvenli geçmesi adına birçok sürücü destek sistemini de bünyesinde bulundurmaktadır. Bunlardan birisi olan Stereo Vision kamera ve bağımsız acil durum freni, herhangi bir acil durumda önde bulunan bir kamera yardımı ile algılama yapılacak ve sesli uyarı verilecektir. Sürücünün herhangi bir tepki vermemesi durumunda ise, fren sistemi devreye girmektedir. Model bulunan gelişmiş park yardımı sistemi, şehrin kalabalık yapısında imdadınıza yetişmektedir. Dar alanları, kolay park yerleri haline getiren sistem, sesli bir sinyal ve dokunmatik ekran üzerinden bir bir bildirim ile size komutlar vermektedir ve gerektiğinde de uyarmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Jaguar XF ve Jaguar modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement