BMW Logo BMW

3 Serisi Touring

min. ₺4,965,800
maks. ₺4,965,800
M Sport 330i xDrive Touring 2.0 245 BG Otomatik Benzin
Hızlanma 6.0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 500 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

galeri

3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring 3 Serisi Touring
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 3 Serisi Touring hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri BMW 3 Serisi Touring. En dolu paketinin fiyatı M Sport 330i xDrive Touring 2.0 245 BG Otomatik Benzin – ₺4,965,800 ve en boş paketi ise M Sport 330i xDrive Touring 2.0 245 BG Otomatik Benzin -₺4,965,800’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    M Sport 330i xDrive Touring 2.0 245 BG Otomatik Benzin ₺4,965,800

1. Yakıt Tüketimi

BMW 3 Serisi Touring 100 kilometrede ortalama 7.3 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

BMW 3 Serisi Touring 500 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "BMW 3 Serisi Touring Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. BMW 3 Serisi Touring modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için BMW 3 Serisi Touring sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

BMW 3 Serisi Touring modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için BMW 3 Serisi Touring sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

BMW 3 Serisi Touring Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 3 Serisi Touring hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW 3 Serisi Touring

Dinamik BMW serilerinden biri olan BMW 3 Serisi Touring işlevsel ve sportif bir model. Sportifliğin, gücün ve işlevselliğin vücut bulmuş halidir. Hızından tasarımına kadar ince düşünülmüş olup TwinPower turbo motorları ve sürüş deneyimi ile akıllara kazınıyor.

0 km’den 100 kilometreye kadar kısa sürede çıkması aracın turbo motorunun gücünü kanıtlıyor. Tipik bir BMW’den farkı ön kısım ızgaralarının tasarımıdır. Izgaralar ile farlar arasındaki görünüm bu seride yeni bir yoruma kapı aralamış. Farlardan bahsetmişken bu seride kullanılan Adaptif BMW Laserlight sayesinde uzak mesafelerde bile çok iyi görüş imkanı elde ediliyor. Araçlarda kullanılan farların neredeyse 2 katı kadar bir görüş menzili sunmuş oluyor. Dış kısımda öne çıkan belirgin hatlar ve yumuşak geçişler tasarımın en önemli öğesini oluşturuyor. Sportiflik ve şıklığı bir arada yaşatan bu BMW serisi üst düzey konfor özellikleri ile de öne çıkıyor. Dış kısmında kullanılan parlak krom kaplamalar ve ızgaralar görsellik açısından bütünlük oluşturuyor. Aracın arka kısmındaki camlar bağımsız olarak açılıyor. Bu sayede küçük eşyaları yerleştirmek için bagajı tümden açmaya gerek kalmıyor.

Güvenli yol tutuşu ve sürüş dinamiklerinin işlevselliği göz dolduruyor. Hareket halinde değilken bile yola hakim bir yapısı var. BMW 3 Serisi Touring kişisel asistan açısından da ileri bir teknolojiye sahiptir. Kişisel asistanınız siz aracınızı sürerken birçok şeyi sizin için kolayca yapabiliyor.

BMW 3 Serisi Touring depolama seçenekleri açısından da farklılık gösteriyor. Arka koltuklar tek bir dokunuşla katlanıp depolama seçeneği artırılıyor. Ayrıca bagaj zemininde bulunan kaymaz raylar ile eşyalarınızı sabitlemek mümkün. Yenilikçi Konfor Erişim Sistemi sayesinde ayağınızı arka tamponun alt kısmında hareket ettirerek bagajı açabiliyorsunuz. Işıklı karşılama halısı ise ufak gibi görünen hoş bir dokunuş olmuş. Otomobile binerken ve inerken kapıların önüne ışık yansıyor. Havalı görünümün yanında karanlıkta güven de sağlamış oluyor. Sürücü güvenliği için Profesyonel Sürüş Asistanı ve Park Asistanı Plus gibi güvenlik önlemleri bulunuyor. Sürüş asistanında hem sürüş keyfini yaşamanız hem de güvenliğinizi sağlamak amacı ile; direksiyon ve şerit kontrol asistanı, şerit değiştirme ve acil durum durdurma asistanı ve şeritte tutma asistanı kullanılıyor. Bu güvenlik önlemleri tüm BMW 3 Touring’lerde bulunuyor. Ekstra donanım ve kişiselleştirme seçenekleri için BMW 3 Serisi Touring fiyat farkını ödemeniz gerekebilir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW 3 Series ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement