Forester Buz Gri Forester İnci Beyazı Forester Kristal Siyah Forester Manyetik Gri Forester Metalik Bronz Kahve Forester Su Yeşili Forester Metalik Zümrüt Yeşili Forester Ufuk Mavi Forester Yakut Kırmızı
Subaru Subaru

Forester

min. ₺2,531,963
maks. ₺2,801,566
Otomatik Hibrit
Xtra 2.0i e-BOXER
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 509 L
Otomatik Hibrit
Xclusive 2.0i e-BOXER
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 509 L
Otomatik Hibrit
Xclusive Black 2.0i e-BOXER
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 509 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Forester Xtra 2.0i e-BOXER Otomatik, Hibrit, 1995 cc ,
Forester Xclusive 2.0i e-BOXER Otomatik, Hibrit, 1995 cc ,
Forester Xclusive Black 2.0i e-BOXER Otomatik, Hibrit, 1995 cc ,

galeri

Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester Forester

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Forester hakkında sen ne düşünüyorsun?

Subaru Forester

Subaru Forester modeli, segmentinde öncü durumunda bulunmaktadır. Subaru Forester, ideal bir SUV olarak sizin ve ailenizin gözdesi olmaya adaydır. Her aileye uygun olan model, size kolaylık sağlayacak donanımlara sahip olmaktadır. Fonksiyonel olan model, istediğiniz her türlü eşyayı yanınıza alabileceğiniz bir bagaj hacmine sahiptir. Subaru Forester koltuk düzeni açısından da oldukça kullanışlıdır. Genişletilebilen kapı açıklıkları ve düzleştirilebilen zemin ile iç alan olduğundan daha geniş hale getirilebilmektedir. Model kullanımı kolaylaştırmak adına her türlü detayı düşünmektedir.

Subaru modelinin arka kapısı, anahtarlığında var olan bir düğme yardımı ile açılabilir. Gösterge panelinde var olan kumanda ya da bagaj içinden de arka kapı açılabilmektedir. Subaru Forester, konforunuzu her detay ile bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Gösterge grubu, sürücünün dikkati dağılmadan görebileceği bir konumda bulunmaktadır. Ayrıca, otomobile dair her detay da kolayca ulaşabilmeniz için gösterge panelinde yer almaktadır. Sahip olduğu gelişmiş yol bilgisayarı ise, yakıt verimliliği dahil her veriyi size sunmaktadır. Konforunuz için vites kolu dahil özenle tasarlanmıştır. Eklenen körük ile, daha lüks bir his ve görüüntü, sürücüye sağlanmaktadır.

Subaru Forester güvenlik söz konusu olduğunda, sizi ve sevdiklerinizi düşünmektedir. Sahip olduğu, aktif güvenlik ile, yolculuklarınızı güvenli hale getirecektir. Görüş alanı açısından model, en üst seviyeye sahip olmaktadır Kör noktaların varlığını yok eden sistem ile, dar yollar sorun olmaktan çıkacaktır. Gelişmiş geri görüş sistemi ile, şehirin kalabalığında park etme oldukça kolaylaşacaktır. Modelde var olan araç dinamikleri kontrolü ile, birçok sensör ile gitmek istenilen yol izlenip, viraj anında denge kaybı yaşanmasının önüne geçilecektir.  Bunu motor gücü ve tekerleklerdeki frenler yardımı ile sağlayacaktır. Model, aksesuarlar açısından da oldukça gelişkin olmaktadır. Bunlara; köpek koruyucu, çeki demiri, paçalık, bagaj eşiği ve kaput deflektörü örnek verilebilmektedir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Subaru Forester ve Subaru modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×