sıfır km opel

4 araç listelendi
sırala:
Corsa
Opel Corsa
renk
4 versiyon ₺1,045,900 - ₺1,368,900
Astra HB
4 versiyon ₺1,564,000 - ₺1,835,000

OPEL

Dünya'da otomobil devlerinden biri olan Opel, kurulduğu ilk yıllarda dikiş makinası üretimi ile işe başlamıştır. Yani Opel markası, 1862 yılında Adam Opel tarafından dikiş makinası üretmek için kurulmuştur. Yıl 1886 olduğunda Opel, '' penny-farthing” ismi ile bilinen yüksek tekerlekli bisikletleri piyasaya sürmüştür. Adam Opel modelinin 1895 tarihinde yaşamını yitirmesi üzerine oğulları , Friedrich Lutzmann ile ortaklığa imza atarlar. Araba tasarımcısı olan,  Friedrich Lutzmann ile birlikte Opel, 1899 yılında ilk arabalarını üretir ve piyasaya sunar. İlk otomobillerinin ismi,Opel-Lutzmann 'dır. Ancak bu ilk araba istenilen başarıyı elde edemez. Bunun üzerine, ortaklık iki sene sonra yıl 1901'de sona erer.  Pes etmeyen Opel kardeşler, 1901 yılında yeni bir ortaklık sonucu,  “Darracq Opel” isimli otomobili tasarlarlar. Otomobil, 1906’da Hamburg Motor Fuarı’nda sergilenir ve bununla birlikte üretimlerine de başlanır. 1909’da “Doktorun Arabası” olarak da bilinen "Doktorwagen" piyasaya sürülür. Ve bu araç Opel tarihinin gözdesi olarak yerini alır. 1911 yılında bir yangın ile birlikte fabrikası yok olan Opel, tekrar otomobil dünyasına döner ve 1913 tarihinde, Almanya'nın en büyük otomobil üreticisi olarak tarihe adını yazdırır.

Günümüzde global anlamda hizmet veren marka, kırktan fazla pazara hakimdir ve bu pazarlarda satış yapmaktadır. Birçok insana istihdam alanı açan Opel, 6 ülkede olmak üzere 11 üretim tesisinin de sahibidir.

Araçbul.com aracılığı ile, Opel Kampanyalarına kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Bu kampanyalar sayesinde de size uygun olan araca bir tık ile sahip olabilirsiniz.

OPEL ASTRA SEDAN

Opel Astra Sedan, sınıfında öncü teknolojileri sizle buluşturur, sahip olduğu donanımlarla güvenliğinizi şansa bırakmaz.

2021 Opel Astra modeli, gelmiş geçmiş Opel modelleri arasında en iyilerinden olmaktadır. Oldukça fonksiyonel ve geniş olan otomobil, dış tasarımı ile de fark yaratmaktadır. 2019 Opel Astra modelinin iç ve dış tasarımında dikkat çeken donanımları; Arka spoyler, Gövde rengi kapı kolları, Elektrikli, ısıtmalı ve gövde rengi yan aynalar yer alır. 

OPEL ASTRA HATCHBACK

Heyecanı ekstra yaşamak isteyenleri tercih yeni Opel Astra Hatchback modelinin performansı ekstra! Üstelik düşük yakıt tüketimi sizi kendisine bağlayacak. Bugüne kadar ki en verimli Astra hatchback modeli.

Opel Astra Hatchback modeli, gelmiş geçmiş Opel Modelleri arasında en iyi olan araçlar listesine girer desek sanırım yanılmış olmayız. Oldukça fonksiyonel ve geniş bir iç hacme sahip olan otomobil, dış tasarımı ile de fark yaratan bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor.

OPEL CORSA

Alman mühendisliği ile donatılmış olan, 5 kapılı Opel Corsa sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini her detayın üstünde tutar. Gece görüş kamerası sayesinde, her anlamda hayatınızı kolaylaştıracak olan Corsa, ısıtmalı koltuklar ile de konforunuzu sağlamaya aday.

Hayran kalacağınız bir Opel imzası olan Opel Corsa, yolların yeni stilini belirlemektedir. Bu iddiaya sahip olan 2019 Opel Corsa modelinin iç ve dış tasarımında dikkat çeken detaylara; Siyah renkli gösterge paneli dekor çıtası, Elektrikli ve gövde rengi yan aynalar, Elektrikli ve ısıtmalı, gövde rengi yan aynalar, Karartılmış arka camlar, Gövde rengi kapı kolları, Krom kaplı alt cam çerçevesi,

OPEL INSIGNIA GRAND SPORT

Kişiselleştirilebilen sürüş performansına sahip olan Opel Insignia Grand Sport, ergonomik koltukları ve katlanabilir arka koltukları ile de konforunuzu düşünür.

Opel Insignia Grand Sport modeli, Opel markasının göz alıcı hatlar ve detaylara sahip modeli olmaktadır. Olağanüstü bir tasarıma sahip olan modelin bünyesinde; LED arka farlar, Karartılmış arka camlar, Krom kaplı üst cam çerçevesi, Mat siyah alt cam çerçevesi, Parlak siyah alt cam çerçevesi, Köpekbalığı yüzgeci tavan anteni,

Advertisement