Range Rover Hibrit Altın Sarısı Range Rover Hibrit Antrasit Gri Range Rover Hibrit Gümüş Range Rover Hibrit Gün Batımı Turuncusu Range Rover Hibrit İnci Beyazı Range Rover Hibrit Magnetic Bronz Range Rover Hibrit Portofino Mavi Range Rover Hibrit Toscana Yeşili
Land Rover Land Rover

Range Rover Hibrit

min. ₺18,785,387
maks. ₺27,040,370
Otomatik Hafif Hibrit
HSE SWB 3.0 350 Dizel-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 725 L
Otomatik Hafif Hibrit
AUTOBIOGRAPHY SWB 3.0 350 BG Dizel-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 725 L
Otomatik Dizel Hibrit
HSE LWB 3.0 350 BG Dizel-Mild Hybrid 2023
Otomatik Hafif Hibrit
AUTOBIOGRAPHY LWB 3.0 350 BG Dizel-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 725 L
Otomatik Dizel Hibrit
SV LWB 3.0 350 BG Dizel-Mild Hybrid
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Range Rover Hibrit HSE SWB 3.0 350 Dizel-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 2997 cc ,
Range Rover Hibrit HSE LWB 3.0 350 BG Dizel-Mild Hybrid 2023 Otomatik, Dizel Hibrit, ,
Range Rover Hibrit AUTOBIOGRAPHY SWB 3.0 350 BG Dizel-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 2997 cc ,
Range Rover Hibrit AUTOBIOGRAPHY LWB 3.0 350 BG Dizel-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 2997 cc ,
Range Rover Hibrit SV LWB 3.0 350 BG Dizel-Mild Hybrid Otomatik, Dizel Hibrit, ,

galeri

Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit Range Rover Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Range Rover Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Land Rover Range Rover Hibrit

Model yeni tasarlanan ve Land Rover Range Rover Hibrit modeline uyarlanan, yeni ön ızgara, entegre egzozlar ve LED lambalara sahip olmaktadır. Land Rover Range Rover Hibrit, oldukça titizlikle tasarlanan bir iç kabine sahip olmaktadır. Konforu her detayın üstünde tutan model, ahşap ve diğer birçok kaplama seçeneği ile de fark yaratmaktadır.

Land Rover Range Rover Hibrit, teknolojik özellikler açısından oldukça gelişmiş seçeneklere sahip olmaktadır. Plug-in Hybrid Elektrikli Araç modeli ile sadeliğin tanımını baştan yapmaktadır. Ancak, görüntü açısından oldukça mütevazi olan model, teknolojik sistemler açısından tam tersi bir eğilim göstermektedir. Arazilerde, Range Rover, Range Rover Sport yeteneklerini ortaya çıkarmaktadır.

Range Rover modelinin direksiyonunda ise, ışıkları yanana kadar kendini belli etmeyen düğmeler mevcuttur. Düğmelerden biri, programlanabilen bir özelliğe sahip olmaktadır. Bu sayede, kişiselleştirebilir bir noktada da bulunmaktadır. Yeni Range Rover, sürücüyü düşündüğü kadar, arka koltukta bulunan yolcuları da düşünmektedir. Modelde, arka koltuk eğlence sistemi bulunmaktadır. Bu sistem, ön baş dayamalarının arka kısmına yerleştirilmiş durumdadır. İki adet bulunan 8inç ve 10inç olan yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekrana sahip olan sistem, kablosuz kulaklıklar ve uzaktan kumanda detaylarını da bünyesinde bulundurmaktadır. Modelde, ses tanıma fonksiyonu da bulunmaktadır. Akıllı ses tanıma özelliği, dikkatinizi yoldan ayırmadan birçok donanıma hakim olmanızı sağlamaktadır.

Land Rover Range Rover Hibrit, sahip olduğu, Meridian Ses Sistemi ile yolculuklarınızı keyifli halr getirmeyi amaçlamaktadır. Özenle düzenlenen sistemde, 13 hoparlör sayesinde olağanüstü bir ses deneyimi sağlanmaktadır. Model ayrıca, tamamen alüminyum gövdeye sahip olmaktadır. Daha hafif ve daha dayanıklı olan yenilikçi gövde,  off-road sürüşün de üstesinden gelecek yeteneğe de sahiptir. Model, Land Rover IGUIDE uygulaması ile de birçok fonksiyonu kontrol etme imkanınız olacaktır. Model performans açısından da oldukça verimli bir konumda durmaktadır. Hız düşürme sistemi ile model,  aerodinamik sürtünmeyi ve yakıt tüketimini azaltmaktadır. Dynamic Mod ile ise dinamik bir sürüş ve sert bir süspansiyona sahiptir.Comfort Modu ise, daha rafine bir sürüşün garantisini vermektedir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Land Rover Range Rover Hibrit ve Land Rover modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement