Mercedes - Benz Logo Mercedes - Benz

E Serisi Coupe

min. ₺4,093,000
maks. ₺4,093,000
Otomatik Dizel
AMG 300 d 4MATIC 2.0 265 BG 9G-TRONIC
Hızlanma 6,4 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 550 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,2 L 100 km'de
Motor Gücü 265 hp
Bagaj Hacmi 405 L
ücretsiz teklif al

galeri

E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe E Serisi Coupe
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. E Serisi Coupe hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mercedes - Benz E Serisi Coupe. En dolu paketinin fiyatı AMG 300 d 4MATIC 2.0 265 BG 9G-TRONIC – ₺4,093,000 ve en boş paketi ise AMG 300 d 4MATIC 2.0 265 BG 9G-TRONIC -₺4,093,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    AMG 300 d 4MATIC 2.0 265 BG 9G-TRONIC ₺4,093,000

1. Yakıt Tüketimi

Mercedes - Benz E Serisi Coupe 100 kilometrede ortalama 7,2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mercedes - Benz E Serisi Coupe 405 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mercedes - Benz E Serisi Coupe Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mercedes - Benz E Serisi Coupe modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mercedes - Benz E Serisi Coupe sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mercedes - Benz E Serisi Coupe modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mercedes - Benz E Serisi Coupe sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mercedes - Benz E Serisi Coupe Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. E Serisi Coupe hakkında sen ne düşünüyorsun?

MERCEDES E SERİSİ COUPE

2023 Mercedes E Serisi Coupe modeli şıklık ve konforu bir araya getirmektedir. Çizgisel anlamda net ve konforlu olan 2021 Mercedes E Serisi Coupe modeli araç içi genişliğe oldukça önem veren bir modeldir. Ayrıca kalitenin hissini de sizlere sunmaktadır. 9 ileri oranlı otomatik şanzımana sahip model, mükemmel bir yol tutuşuna sahiptir. Modelin oldukça net olan dış dizaynı olsa da elektrikli katlanan dış dikiz aynaları,  darbeli püskürtmeli direkt benzin enjeksiyonu, Aktif motor kaputu araç üzerinde yer almaktadır. Modelin iç tasarımında baktığımız zaman analog saat, otomatik kararan sol dış ve iç dikiz aynaları, ön koltuk hafıza paketi, asimetrik katlanır arka koltuk sırtlıkları, THERMATIC iki bölgeli otomatik klima sistemi, iç aydınlatma paketi, arka koltuk emniyet kemeri göstergesi, ön yolcu airbag deaktivasyonu, elektrikli, 4 yönlü bel desteğine yer verildiğini görüyoruz. Ayrıca performans konusunda da bu araç muadillerinin oldukça üstünde bir araçtır.

Araç üzerinde birçok gelişmiş sistem yer alsa da bünyesinde güvenlik teknolojilerini bulunduran araç bu açıdan da oldukça zengindir. Bu sistemlere örnek vermek gerekirse sürücü diz hava yastığı, PRESAFE system, lastik basınç kontrol sistemi, motor altı koruması, otomatik klima REST fonksiyonu, Yangın söndürücü, Bagaj vale kilidi, 66 litre yakıt tankı, DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu ve Adaptif fren lambalarına araç üzerinde yer verildiğini söyleyelim. Coupe sınıfının öncülerinden olan Mercedes E Serisi, motorlar ve teknik değerler açısından da kusursuz bir araçtır.

Sürücü paket sistemine sahip model, Drive Pilot ile otomatik sürüş keyfini sizleri düşünerek geliştirdi. Sürücü bu sayede, hızlanma, frenleme ve de direksiyon gibi detaylarda güçlendirilmektedir. Modelde, kaçınma manevrası yardımcısı ile de, ani manevralarda direksiyon çevirme torku ile ön plana çıkar. Aktif şerit yardımcısı ile, aracın şeritte kalma kabiliyeti de gelişmiştir.

Araçbul.com, hayalinizdeki otomobili ve otomobil özelliklerini size tek bir tık ile sunma garantisi vermektedir. Mercedes E Serisi Coupe fiyatları dahil olmak üzere birçok fiyat listesini de bünyesinde bulunduran sitemiz, bu otomobil özellikleri ve fiyatlarını kıyaslama şansını da size sunacaktır.

Advertisement