AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit Metalik Gri AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit Metalik İndiyum Grisi AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit Jüpiter Kırmızısı AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit Kutup Beyazı AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit Metalik Beyaz AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit Metalik Siyah AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit Parlak Mavi AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit Parlak Mavi Metalik AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit Selenit Gri
Mercedes - Benz Mercedes - Benz

AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit

min. ₺18,979,000
maks. ₺18,979,000
Otomatik Hibrit
Performance AMG GT 63 S E PERFORMANCE 843 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 8.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 335 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit Performance AMG GT 63 S E PERFORMANCE 843 BG Otomatik, Hibrit, 3982 cc ,

galeri

AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Mercedes-AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit

Beklenmedik Bir Anda çok yönlü Mercedes AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit, etkileyici spor otomobil performansını zarif bir dört kapılı gövde ile birleştiriyor. Mercedes AMG GT 4 kapılı Coupe Hibrit, bireysellik için daha fazla alan ved aha fazla değişkenlik. Ayrıca daha fazla Driving Performance.

Beklenmedik şekilde çok yönlü Yeni Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+, etkileyici spor otomobil performansını zarif bir dört kapılı pratiklikle birleştiren bir model. Alçak kaput, baskın ön yüzü ve kaslı vücut dili, dört kapılı Coupé modelinin sportif genlerini göstermeye yardımcı oluyor.

Mercedes-AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit modelindeki sıralı 6 silindir veya V8 motoru keşfetmeye hazır olun. Mercedes-AMG'den 4,0 litre V8 motor, çok hassas dozajlanabilen güç çıkışı ile birlikte patlayıcı güç dağılımı ile büyüler. Twin-Scroll turboşarjlar daha iyi bir tepki tutumu için silindir kafalarının arasına yerleştirilmiştir. Silindir kapatma fonksiyonu düşük güç talebinde tüketimi azaltan etmenler arasındadır.

AMG DYNAMIC PLUS Paketi maksimum sürüş keyfini ve olası en yüksek çevikliği karşılar. Daha fazla artırılmış sürüş dinamiği için en önemli özel donanımları içeren çok sayıda yüksek performanslı bileşeni çekici bir pakette birleştirir. Böylelikle sürüş keyfi daha duygusal bir hale dönüşür.

Mercedes-AMG Look-and-Feel özelliğine sahip olan ön konsola entegre edilmiş premium navigasyon sistemi COMAND ile hedefe daha hızlı ve sakin bir şekilde ulaşırsınız.

AMG Track Pace uygulaması ile kendi sürüş tarzınızı daha detaylı ve profesyonel bir şekilde analiz etmek için ideal model olarak karşımıza çıkar. Böylelikle performansınızı eğitmen olmadan da iyileştirebilir ve diğer sürücülerin performansı ile kıyas edebilirsiniz. Gösterim basit, sezgisel ve anlaşılırdır. Mercedes AMG GT 43 4 MATIC modelinde Sürüş verilerinizi kaydedebilir ve örneğin sosyal ağlarda başka yarış hayranları ile paylaşabilirsiniz.

AMG direksiyon simidi kumanda tuşları ile direksiyon simidiniz aşırı sportif bir dizayna sahip olur. Bu tuşlar belirli sürüş dinamiği fonksiyonlarına hızlı ve doğru bir şekilde kumanda etmenizi imkan verir. Odaklanmış, yoğun ve performans odaklı bir sürüş hissi ve kokpitte otantik bir yarış otomobili atmosferi içi siz de hemen yerinizi alın.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mercedes AMG GT 4 Kapı Coupe Hibrit ve Mercedes modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement