sıfır km suzuki swift hibrit

0 araç listelendi
sırala:

SUZUKİ

Suzuki Markası'nın kuruluş tarihi 1920'dir. Suzuki'nin kurucusu olan, Michio Suzuki 1900'lerin başında dokumai dikiş makinası üretmekteydi. Ama 1920 yılında ani bir kararla ve büyük bir yatırım ile Suzuki'yi kurmuştur. Suzuki çok kısa bir süre içerisinde otomobil, motorsiklet ve deniz araçları üretmeye başlamıştır. Birinci Dünya Savaşı sonrası ülkesinin durumunu göre Suzuki, ''Suzuki Maruti '' isimli bir model piyasaya sürmüştür ve çok beğenilmiştir.1952 yılında, ''Power Free” isimli motorsikleti üreten Suzuki, 1955 yılında ise ''Colledo'' isimli motorsikleti üretmiştir. Daha sonraları ise, Japonya'nın otomobil ihtiyacını gidermek amacı ile ''360cc, 2-zamanlı, 'Suzulight' otomobillerini üretmiştir. Halkın ihtiyaçlarına ve ekonomik durumuna göre otomobil üreten Suzuki, daha sonraları da yarış arabaları üretimine girmek istemiştir. Ve yarış Motorsikletleri üretmiştir. Suzuki ayrıca, ''Aggressor 21” ismi ile bir de balıkçı teknesi üretmiştir. 2004 yılında, ''Wagon R'' ile zirveye ulaşan Suzuki'nin ''Ignis'' isimli modeli de 2003 yılında dünyanın en güzel aracı ödülünü almıştır.

Kaliteden ve güvenden yana asla taviz vermeyen ve güven odaklı otomobil üreten Suzuki Markası'nın aktif araç modellerine, araçbul.com üzerinden Suzuki kampanyaları ile ulaşabilir. Her anlamda size en uygun otomobili seçme şansını yakalayabilirsiniz.

SUZUKI SWIFT       

Suzuki Swift, heyecanlı yolculuklar yaşamak isteyen sürücüler için tasarlanmış bir otomobil modelidir. Model, eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için tasarlanmış ve üretilmiştir. 2020 Suzuki Swift, hem sizi hem de duygularınızı harekete geçirmeyi başaracaktır.

Swift, sportif ve keyifli bir tasarım ve yolculuğu size sunmaktadır. Model, gelişmiş bir motora ve üstün yakıt verimliliğine sahip olmaktadır. 1.2 DUALJET motor, her silindir başına çift enjektör bulundurmaktadır. Ve sahip olunan birçok sistem ile motor, optimum güç ve düşük yakıt performansı arasında bir dengeyi tutturmaktadır.

Tüm bu Suzuki modellerinin güncel fiyatlarına, Suzuki fiyat listesi aracılığı ile ulaşabilir, sitemizden fiyat ve model karşılaştırmasını da tek bir tık ile yapabilirsiniz.

Advertisement Advertisement