sıfır km hyundai

4 araç listelendi
sırala:
i20 N
1 versiyon ₺1,595,000 - ₺1,595,000
İ10
4 versiyon ₺835,000 - ₺970,000
i20
7 versiyon ₺970,000 - ₺1,245,000
Elantra
2 versiyon ₺1,535,000 - ₺1,685,000

HYUNDAI

Hyundai markası kurulduğunda ilk olarak inşaat şirketi olarak hayata geçmiştir. Marka, 1947 yılında kurulmuştur. Kurucusu, Chung Ju-Yung'dır. Güney Kore'de küçük bir tami atölyesi ile yola çıkan Hyundai Grubu, Kore Savaşı'ndan sonra revize yoluna giderek kendini toparlamaya koyulmuştur. 1960 ve 1970'li yıllarda ise, Gemi ve otomobil gibi alanlara ağırlılık vererek üretime geçmiştir. Bu gelişmelerle birlikte Hyundai, piyasada aranılan bir yerde olmaya başlamıştır. 1967 yılında Hyundai Motor Company'nin kurulması ile Güney Kore'nin de lideri haline gelmiştir. Hyundai Motor Company'nin, Türkiye distribütörlüğü'de 1989 yılında kurulmuştur.

Hyundai markası, 1998 yılında da KİA Markası'nı satın almıştır. Bununla birlikte piyasanın büyük oranda hakimi haline gelmiştir.  Günümüzde ise,  Hyundai Motor Company, inşaat müteahhitliği, otomobil ve gemi yapımı, petrokimya, finans, elektronik ve lojistik alanlarında liderliğini sürdürmektedir. Otomotiv sektöründe, diğer sektörlere göre başarısı daha yüksek olan Hyundai, bu alanda dünya da ilk beşte bulunmaktadır.

Günümüzde birçok kişiye istihdam alanı yaratan Hyundai Markası, 1997 yılında ise Kibar Holding ile yarı yarıya ortaklık sözleşmesi imzalamış ve böylece Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulmuştur.

Sitemiz en yeni Hyundai modellerini sizlerle bulusturuyor. Aynı zamanda Hyundai fiyat listesini de bir tık uzağınıza taşıyor.

HYUNDAI I10

LED gündüz sürüş farları ile görüşünüzü arttırarak güvenliğinizi sağlayan 2020 Hyundai i10, 5 kişilik geniş ve konforlu iç mekanı ile geniş bagajı ile size güvenli ve konforlu bir yolculuk sunuyor.

Hyundai i10 modeli, dinamik ve göz alıcı bir tasarıma sahip olmaktadır. Ayrıca yeni ön ızgara, yuvarlak LED gündüz sürüş farları, projeksiyon tipi ön sis farları ve yeniden renklendirilmiş arka stop far grubu birçok detayını yeni baştan tasarlayarak size sunmuştur. Modelin tasarımında; yeni arka tampon ve yuvarlak sis farları ile bütünlük sağlanmıştır.

HYUNDAI I20

Sportif tarzı ile günlük yaşantınızı kolaylaştıran Hyundai i20, size katlanabilen koltukları ile alanınızı genişleterek konforlu bir hayatın kapısını aralıyor.Sürücü odaklı kokpit tasarımı ile de sürücüye eşsiz bir sürüş keyfi yaşatıyor.

Tamamen sürücü odaklı olan 2020 Hyundai i20, sürücünü kokpitini ve sahip olduğu detayları da bu şekilde tasarlamıştır. Sürücüye kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde konumlandırılan unsurlar, son teknolojiye sahip olmaktadır. Modelde; iç tasarım detaylarını da kendi zevkiniz doğrultusunda renk seçimi yaparak yorumlayabilmeniz mümkündür.

HYUNDAI ELANTRA

Kaliteli malzemelerle size güvenli bir yolculuk sağlayan Hyundai Elantra, elektronik denge kontrolüne sahiptir. Bu sayede araç stabilitesini güvenle koruyarak sizi istediğiniz yere taşır.  Hyundai Elantra aynı zamanda, park sensörü ve koltuk seviyesi ayarına da sahiptir.

Segmentinde öncü durumda olan 2020 Hyundai Elantra, çarpıcı altıgen ızgara ve farları ile öncü olan durumunu gözler önüne sermektedir. Model, şasi sağlamlığı ve dayanıklılığını geliştirmiştir. Bu sayede; iyi yol tutuşu, dayanıklılık ve yüksek performans sağlanmış olmaktadır. Yakıt verimliliği en üst seviyeye çıkması hedeflenen aerodinamik tasarıma sahip HyudNai Elantra, sahip olduğu akıllı bagaj kapağı ile de kolaylık sağlamaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement