BMW Logo BMW

8 Serisi Cabrio

min. ₺20,367,000
maks. ₺20,367,000
Otomatik Benzinli
M Sport 840i xDrive 340 BG
Hızlanma 5.2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 500 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9.2 L 100 km'de
Motor Gücü 340 hp
Bagaj Hacmi 350 L
ücretsiz teklif al

galeri

8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio 8 Serisi Cabrio
tümünü gör

kullanıcı yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri BMW 8 Serisi Cabrio. En dolu paketinin fiyatı M Sport 840i xDrive 340 BG – ₺20,367,000 ve en boş paketi ise M Sport 840i xDrive 340 BG -₺20,367,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    M Sport 840i xDrive 340 BG ₺20,367,000

1. Yakıt Tüketimi

BMW 8 Serisi Cabrio 100 kilometrede ortalama 9.2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

BMW 8 Serisi Cabrio 350 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "BMW 8 Serisi Cabrio Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. BMW 8 Serisi Cabrio modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için BMW 8 Serisi Cabrio sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

BMW 8 Serisi Cabrio modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için BMW 8 Serisi Cabrio sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

BMW 8 Serisi Cabrio Yorumları

BMW 8 Serisi Cabrio

BMW 8 Serisi Cabrio, oldukça şık bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Otomobil en küçük detayına kadar mükemmelliği yansıtan detaylara sahiptir. Birçok gövde renk seçeneğine sahip olan otomobil, şıklığın ve zarifliğin de tam karşılığı olarak karşımıza çıkar. Üstün performansı, kalite ve modern çizgilerle bir araya getiren bir modeldir. BMW 8 Serisi Cabrio, 4.4 litre hacme ve 530 bg güce sahip olan TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motora sahip bir modeldir. Bu bakımdan size üstün bir sürüş deneyimi yaşatacak olan model, TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli dizel motor ile, 320 bg spor dizel motor seçeneklerini kullanıcı için iyi bir opsiyon haline getirmiştir.

BMW 8 Serisi modeli, iki değişken turboşarj ve 350 bara kadar enjeksiyon basıncı ile, güç ve verimi en yüksek noktaya taşıyan bir model olarak karşımıza çıkar. Model, üstün sürüş performansı ve sportiflik temelleri üzerinde tasarlanan ve üretilen bir modeldir. Ayrıca model birçok gelişmiş teknolojiyi de üzerinde barındırmaktadır. Sürücünün hayatını kolaylaştıran bir model olarak karşımıza çıkar.

Güvenlik donanımları ve sürüş asistan sistemleri ile fark yaratan model, birçok donanımı da üzerinde barındırmaktadır. BMW işletim sistemi 7.0 ile birlikte ise, bağlantı özellikleri üst seviyeye taşınarak otomobil kullanırken, günlük yaşam ile bağ koparılmamış ve BMW 8 Serisi Cabrio modelinde bu bağ devam etmiştir. Ayrıca model üzerinde bir dokunmatik ekran, 10.25 inç lik bir gösterge ekranı ve digital olan 12.3 inç gösterge ekrana yer verilmiştir. Sezgisel kullanım ve kişiselleştirme de modelin önemli detayları arasında yer alır. Oldukça yenilikçi bir sürüş asistan sistemine sahip olan model, size mükemmel bir performans sunmaktadır. Bu sistem sayesinde, otomobiliniz her durumda şeritte kalma kabiliyetine sahip olur. Bu sayede, kaza olasılığı da oldukça aza indirgenmiş olur. Otomobilin bir diğer yenilikçi donanımı ise, dijital anahtardır. Eğer, Android akıllı telefonunuz yanınızda ise bir anahtara ihtiyacınızın olmadığı sistem, motoru çalıştırmanıza dahi imkan sağlar.

BMW 8 Serisi Cabrio, Individual yapısını da bünyesinde bulundurmaktadır. Bireysellik sunan BMW Individual, özel göve renkleri ya da deri kaplamalara kasar birçok seçeneği size sunmaktadır. Bu sayede kişisel anlamda zevklerinize göre, otomobiliniz yorumlamanız mümkün olmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW 8 Series ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement