Swift Hibrit Ateş Kırmızı Swift Hibrit İnci Beyazı Swift Hibrit İnci Kırmızı Swift Hibrit Metalik Mavi Swift Hibrit Mineral Gri Metalik Swift Hibrit Siyah İnci
Suzuki Suzuki

Swift Hibrit

min. ₺1,078,000
maks. ₺1,188,000
Otomatik Hafif Hibrit
GL Techno 1.2 CVT (Tek Renk)
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 265 L
Otomatik Hafif Hibrit
GL Techno 1.2 CVT (Çift Renk)
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 265 L
Otomatik Hafif Hibrit
GLX Premium 1.2 CVT (Tek Renk)
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 265 L
Otomatik Hafif Hibrit
GLX Premium 1.2 CVT (Çift Renk)
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 265 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Swift Hibrit GL Techno 1.2 CVT (Tek Renk) Otomatik, Hafif Hibrit, 1197 cc ,
Swift Hibrit GL Techno 1.2 CVT (Çift Renk) Otomatik, Hafif Hibrit, 1197 cc ,
Swift Hibrit GLX Premium 1.2 CVT (Tek Renk) Otomatik, Hafif Hibrit, 1197 cc ,
Swift Hibrit GLX Premium 1.2 CVT (Çift Renk) Otomatik, Hafif Hibrit, 1197 cc ,

galeri

Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit Swift Hibrit

kullanıcı yorumları

  • MisafirSwift Hibrit 20/10/2022 10:58
  • MisafirSwift Hibrit 28/06/2023 21:02

    Harikasüspansiyon dıßında

  • MisafirSwift Hibrit 22/10/2023 07:43

Suzuki Swift Hibrit

Yeni Suzuki Swift Hibrit akıllı hibrit teknolojisinin kullanıldığı ve yakıt tasarrufu sağlayan bir araçtır. Yakıttan daha yüksek verim sağlamak amacı ile Akıllı Hibrit Sürüş sistemi kullanır. Her bakımından yeni nesil yenilenmiş teknolojileri bünyesinde barındırır. Hafif ve kompakt bir araç olmasının yanında iyi derecede güç kaynağına sahiptir. Entegre marş alternatörü ( ISG ) ve 10 Ah lityum iyon akü motor performansını destekler. Otomatik motor durdurma özelliği ile motor durdurulur ve o sırada batarya beslenir. Böylece araç yakıttan tasarruf sağlamış olur. Bu sistem sayesinde kalkış ve hızlanmada motor desteklendiği için yakıt verimliliği sağlar. Aküleri verimli kullanmak ve elektrik üretmek için de yavaşlama enerjisini kullanır.

Suzuki Swift Hibrit çift renk seçeneği de sunar. Aracın ön camında monoküler kamera ve lazer sistemi vardır. Ön kısımda var olan yayaları ve nesneleri rahatlıkla algılar. Ayrıca gece gibi zorlu sürüş koşullarında da lazer sensör tespit işlevi görür. Suzuki Swift Hibrit gövdesinde parlak krom çıtalar kullanıldı. Arka kapı kollarının tasarım yeri olarak arka direk tercih edilmiş. Aracın arka kapısını bulmakta zorlanırsanız arka direğe bakmanız yeterlidir. Suzuki Swift Hibrit iç mekanında multimedya ekran bulunur. Akıllı bilgi ve eğlence sistemlerini bu alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Telefonunuzu bu sisteme entegre ederek yolculuk sırasında rahat bir sürüş deneyimi yaşayın. Gelişmiş LCD yol bilgisi ekranı size yol hakkında her türlü bilgiyi verir. Ön konsolda bulunan ekrandan geri görüş kamerasını takip edebilirsiniz.  Suzuki Swift Hibrit fiyatı farklı donanım paketlerine ve opsiyonel özelliklere göre değişiktir. İhtiyacınız olan ya da satın almak istediğiniz özellik çerçevesinde düşünüp ona göre karar vermelisiniz.

Suzuki Swift Hibrit sürücü güvenlik önlemleri arasında; çarpışma önleyici frenleme fonksiyonu, uzun far destek fonksiyonu, yalpalama uyarı fonksiyonu, şeritten ayrılma uyarı fonksiyonu bulunur. Adaptif hız sabitleme için de milimetre dalga radarı kullanır. Bunlara ek olarak kör nokta uyarı sistemi, geri manevra trafik uyarı sistemi, adaptif hız sabitleme sistemi, uzun far asistanı, arka park sensörü, yalpalama uyarısı, şeritten ayrılmayı önleme gibi sürücü destek sistemleri de bulunur. Suzuki Swift Hibrit hayalinizdeki tasarımla buluşacak bir otomobildir. Sevdiklerinizle ister şehir içi isterseniz de şehir dışında yeni maceralara atılabilirsiniz.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Suzuki Swift Hibrit ve Suzuki modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement