sıfır km skoda

5 araç listelendi
sırala:
Superb Combi
3 versiyon ₺2,179,900 - ₺2,434,900
Fabia
4 versiyon ₺989,900 - ₺1,569,900
Scala
3 versiyon ₺1,439,900 - ₺1,659,900
Superb
7 versiyon ₺1,729,900 - ₺3,423,900
Octavia Sedan
2 versiyon ₺3,249,000 - ₺3,319,900

SKODA

Skoda, 1895 yılında aslında bisiklet tutkusu sonucu kurulmuş bir otomobil markasıdır. Bir aile şirketinde çalışan,  Václav Lourin ve Václav Klemen, Bu bisiklet tutkuları sayesinde bisiklet tasarlamaya başladılar. Daha sonra bu tasarladıkları bisikletleri üretme fikri ile bir serüven başlattılar. İkili ürettikleri ilk bisikletlere ''Slavia'' adını verdiler. 1899 tarihinde ise bisikletin yanında motorsiklet tasarlamaya ve üretmeye de başladılar. 1905 ylında ise, bisiklet ve motorsiklet üretimindeki başarılarını otomobil üretiminde de devam ettirmek istediler.''Laurin & Klement'' olarak üretilen ilk otomobilleri de onları yanıltmadı ve bisiklet, motorsiklet üretimindeki başarılarının devamını sağlamış oldu. Bu başarılar sonucunda, 1907 yılında anonim şirkete geçiş yaptılar. Ve bir Çek Cumhuriyeti markası haline geldiler. Birinci Dünya Savaşına denk gelen bu dönem, marka silahlı kuvvetleri için de üretim yapmaya başlamıştır. Ekonomik durumun etkisi ile beraber, marka başka bir şirketle birleşme ihtiyacı duydu ve  1925 yılında Pilsen Skoda Co. ile anlaşma imzaladı. Böylelikle , Lavrin ve Klement markasının serüveni başka bir biçimde devam etmiş olacaktı. Batının otomobil dünyasına sağladığı yeniliklerle üretimi geriye düşen Skoda, '' Skoda Favorit'' modelinin piyasaya sunulması ile birlikte yeniden canlandı

Günümüzde yeniliklerle otomobil dünyasında var olan Skoda kampanyalarına sitemiz aracılığı ile ulaşabilir ve size en uygun otomobili seçebilirsiniz.

SKODA OCTAVİA

Skoda Octavia, perdeli hava yastıkları ile geniş bir alanı kaplayarak güvenliğinizi şansa bırakmamaktır. Adaptif hız sabitleme sistemine sahip olan model, ayarladığınız hızı ve mesafeyi sabitleyerek eşsiz bir sürüş deneyimi sağlamaktadır.

2020 Skoda Octavia, kendine güvenen ve şık bir tasarıma  sahip olmaktadır. Model, üst düzey tasarımı ile girdiği her ortamda fark yaratarak, dikkatleri üzerine çekmektedir. Modelin en önemli özelliklerindne birisi, güvenliği bütün detaylardan üstün tutuşudur. 2020 Skoda Octavia, sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini almak için bir numaralı bir otomobildir.

SKODA SUPERB

2020 Skoda Superb, akıllı bütün teknolojileri bünyesinde toplamıştır. Acil frenleme, güvenli sürüş mesafesini koruma ve şerit takibi ile güvenlik konusunda üst düzey koruma sağlamıştır. Aynı zamanda, kullanışlı saklama alanları ile de keyifli uzun yolculukları size sunmaktadır.

Skoda SuperB modeli, oldukça sade ve spor bir tarzı bir araya getirmektedir. Model, mükemmel olan tasarımını, konfor ile bir araya getirmektedir. Skoda Markası'nın genel anlamda bütün modellerinde olan güvenlik sistemleri, SuperB modelinde de mevcuttur

 

 

Advertisement Advertisement