sıfır km dacia sandero

2 araç listelendi
sırala:
Sandero
1 versiyon ₺923,000 - ₺923,000

DACIA

Dacia markası, 1966 kurulmuştur. Kurulmasında Romanya Hükümetinin etkisi vardır. Çünkü Romanya Hükümetinin açmış olduğu ihale sayesinde temellerini atabilmiştir. Dacia Marka olarak, temelde Renault Markası'nın bir ürünüdür.  Dacia Markası'na kelime anlamı olarak bakıldığında, ''Dacie'' kelimesinden gelmektedir. Dacie kelimesi, Romanca'da, Romanya'daki ataların yaşadığı yer anlamına gelmektedir. Dacia'nın üretimde amaç belirlediği ilke ise; herkesin, her ailenin ulaşabileceği güvenilir bir araba markası haline gelmek olmuştur.

Dacia, 1999 yılında Renault bünyesine geçmiştir. İlk araç üretimi ise 1968 yılında yapmıştır. ''Dacia 1100'' adı verilen otomobilin tüm parçaları Fransa'dan getirilmiş ve montajı yapılmıştır. Bu modelin üretimi 1971 yılına kadar da sürmüştür. Daha sonra Dacia, ''Dacia 1300'' modeli piyasaya sürülmüştür. Bu model, üç farklı sürümle, piyasaya gönderilmiş bir model olma özelliği de taşımaktadır. Her zaman yeniliklerle ilerleyen Dacia, 1981 yılında ise, ''Dacia 1310'' modelini piyasaya sürmüştür. Dacia, 2000'li yılların başında, yeniliklerini simgeleyen ''Logan'' isimli bir aile sedan modelini piyasaya sürmüştür. Bu otomobille üretim rekorları kıran Dacia,. 2006'da Logan MCV, 2007'de Logan Van, 2008'de Logan Pikap ve Sandero ve 2010'da Duster'la büyümeye devam etmiştir.

2010'lu yıllarda Dacia, 340.000'den fazla yeni müşteriye kapılarını açmıştır. Pitesti Fabrikası ise şu an tam kapasite çalışmaya devam etmektedir.  Daha sonradan kurulan Fas 'taki Somaca Fabrikası da şu an tam kapasiteyle çalışmaya ve Pitesti Fabrikası'nı desteklemeye devam etmektedir. Ayrıca, 2012 yılında üretime başlayan Tanca Fabrikası ile de yeniliklerine devam etmektedir.

DACIA SANDERO

SUV ailesinden olan Dacia Sandero, ilk görüşte sizi etkilemeyi başaracak. Daha pratik kumanda sistemine ve arka 12 V'luk prize sahip Dacia Duster, teknolojik yenilikleri bünyesinde barındırır.

2021 Dacia Sandero stepway, tarz sahibi duruşu ile fark yaratıyor ve girdiği her ortamda fark kendini fazlasıyla belli ediyor. Dizaynında SUV izleri olsa da eskiye kıyasla daha iddialı krom ön panjur, yükseltilmiş alt boşluk, saten krom ön ve arka tampon korumaları, siyah kanat ve alt yan panel korumaları, krom egzoz ucu, sis farları, tavan barları otomobil üzerinde yer alan detaylar arasında gösterilebilir.

DACIA LOGAN MCV

2021 Dacia Logan MCV, beş koltuğa ve konfora sahip iç mekanıyla size sevdiklerinize rahat bir yolculuğun teminatını veriyor. Teknolojiyi ve konforu Logan MCV size getiriyor.

Dacia Logan MCV modeli kendine has bir duruşa sahiptir. Aracın geniş iç hacmi ile bu model fark yaratarak girdiği ortamda dikkat çektiğini belirtelim. Oldukça geniş bir iç tasarıma sahip olmasından kaynaklı model, uzun yolculuklarınızda zorlanmadan size eşlik edecektir.

DACIA LODGY

2021 Dacia Lodgy, 7 kişilik koltukları ile sizin ve ailenizin en iyi yol arkadaşıdır. Tam donanımlı yapısı ile de teknolojik imkanları sonuna kadar sizlere sunmaktadır.

Dacia Lodgy, girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Model, oldukça maceracı birtasarıma sahiptir. Bu maceracı ve dikkat çekici görüntü; krom renk ön/arka koruma kızakları ve sis farı yuvaları, genişletilmiş çamurlukları, çift renkli tavan barları ve krom renk dış dikiz aynaları yardımı ile sağlandığını da belirtelim.

Advertisement Advertisement Advertisement