Range Rover Velar Hibrit Byron Mavi Metalik Range Rover Velar Hibrit Corris Gri Metalik Range Rover Velar Hibrit Firenze Kırmızı Range Rover Velar Hibrit Fuji Beyaz Range Rover Velar Hibrit İndus Gümüş Metalik Range Rover Velar Hibrit Kaikouro Taş Metalik Range Rover Velar Hibrit Karpat Gri Metalik Range Rover Velar Hibrit Narvik Siyah Range Rover Velar Hibrit Santorini Siyah Metalik Range Rover Velar Hibrit Silikon Gümüş Metalik Range Rover Velar Hibrit Yulong Beyaz
Land Rover Land Rover

Range Rover Velar Hibrit

min. ₺6,516,023
maks. ₺7,390,730
Otomatik Hafif Hibrit
S 2.0 204 BG Dizel-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 784 L
Otomatik Hafif Hibrit
R-Dynamic SE 2.0 204 BG Dizel-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 784 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Range Rover Velar Hibrit S 2.0 204 BG Dizel-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 1997 cc ,
Range Rover Velar Hibrit R-Dynamic SE 2.0 204 BG Dizel-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 1997 cc ,

galeri

Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit Range Rover Velar Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Range Rover Velar Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Land Rover Range Rover Velar Hibrit

Land Rover Range Rover Velar Hibrit, dış tasarım açısından oldukça dikkat çekici ve iç tasarım açısından da oldukça konforlu bir otomobil olmaktadır. Model, birçok renk skalasını sizlere sunmaktadır. Modern bir sürüş deneyimini esas alan Land Rover Range Rover Velar Hibrit, Head-Up Display ve iki 10 inç yüksek çözünürlüklü ekran ile size en gelişmiş sistemleri sunmaktadır. Matrıx Laser LED farlara sahip olan model, gün ışığına yakın bir ışık kalitesini size sunmaktadır. Opsiyonel olarak sunulan farlar, lazer teknolojisine sahiptir. Modelin direksiyon üzerinde de, temas etmeden görünmeyen düğmeler bulunmaktadır. Bu tuşlar ile otomobilinizin birçok fonksiyonunu da yönetebilirsiniz. Etkileşimli sürücü ekranı ile de, dikkatiniz dağılmadan otomobilinizin birçok fonksiyonunu kontrol edebilirsiniz. Göz hizasında olan ekran, gözünüzü yoldan ayırmanıza gerek bırakmamıştır. Model, sürücü odaklı olduğu kadar arka yolcuları da önemsemektedir. Ön koltukların baş dayanacaklarında bulunan 8inç ekranlarda, film izleyebilir ya da müzük dinleyebilirsiniz.

Land Rover Range Rover Velar Hibrit, bir performans otomobili olma iddiasına sahip olmaktadır. Opsiyonel bir sistem olarak sunulan Adaptive Dynamics, direksiyon hareketlerini saniyede 500 harekete kadar izleyerek, ideal bir kontrolü size sunmaktadır. Dinamikdenge kontrolü ile araç ile sürücü arasında bir uyum yakalanmaktadır. Sistem, aracın sürücüye uygun davranmadığını algılandığı an müdahale etmektedir ve sürüşü dengeli hale getirmektedir. Otomobilin bünyesinde bulundurduğu devrilme kontrolü sistemi ile yoldaki herhangi bir durumdan kaçarken oluşacak devrilme olasılığı ortadan kaldırılmaktadır. Risk durumu algıladığında ise dengeyi azaltan kuvveti hafifletmek amacıyla dıştaki ön tekerleğe fren uygulamaktadır. Model ayrıca, aktif arka kilit diferansiyeline de sahip olmaktadır. Bu sayede, virajlarda daha fazla çekiş kuvveti ve arazi gibi yollarda daha iyi yol tutuşu sağlanmış olacaktır. Düşük çekişli çalıştırma ile çekiş en üst seviyeye çıkarılırken, elektronik havalı süspansiyon ile de hassas sürüş özelliği desteklenmekte ve sürüş kalitenizi de arttırmaktadır. Range Rover Velar Hibrit, gelişmiş çekme yardımına da sahiptir. Bu sayede, yapılan geri manevralarda römorkun yönü kontrolde olmuş olmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Land Rover Range Rover Velar Hibrit ve Land Rover modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement