E-Pace Hibrit Antrasit Gri E-Pace Hibrit Firenze Kırmızı E-Pace Hibrit İnci Grisi E-Pace Hibrit İnci Gümüşü E-Pace Hibrit Karpat Gri Metalik E-Pace Hibrit Mavi E-Pace Hibrit Portofino Mavi E-Pace Hibrit Santorini Siyah Metalik E-Pace Hibrit Silikon Gümüş Metalik E-Pace Hibrit Yulong Beyaz
Jaguar Jaguar

E-Pace Hibrit

min. ₺3,753,131
maks. ₺4,408,674
Otomatik Hafif Hibrit
R-DYNAMIC S 1.5 160 BG Benzin-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 8.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 601 L
Otomatik Hafif Hibrit
R-DYNAMIC SE 1.5 160 BG Benzin-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 8.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 601 L
Otomatik Hafif Hibrit
R-DYNAMIC HSE 1.5 160 BG Benzin-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 8.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 601 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

E-Pace Hibrit R-DYNAMIC S 1.5 160 BG Benzin-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 1498 cc ,
E-Pace Hibrit R-DYNAMIC SE 1.5 160 BG Benzin-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 1498 cc ,
E-Pace Hibrit R-DYNAMIC HSE 1.5 160 BG Benzin-Mild Hybrid Otomatik, Hafif Hibrit, 1498 cc ,

galeri

E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit E-Pace Hibrit

kullanıcı yorumları

Jaguar E-PACE Hibrit

Jaguar E-Pace Hibrit, oldukça yenilikçi bir yapıya sahip olmaktadır. Jaguar E-Pace Hibrit, J kanatlı farlar ile çevrili olmaktadır. Spor olan yapısını da, petek örgülü olan ızgarası ile desteklemektedir. Modele profilden bakıldığında, akıcı bir tavan da dikkat çekmektedir. Arkadan bakıldığında ise, LED stop lambalar dikkatleri üzerine çekmektedir. Jaguar E-Pace Hibrit, panoramik bir tavana sahip olmaktadır. Bu tavan ile de, içerisi ferah ve aydınlık olacaktır. Modelin sahip olduğu LED farlar, çarpıcı bir görütüyü size sunmaktadır. Hareketli yön göstergeleri ile sunulan bu farlar, aracın hareket yönünün algılanmasını kolaylaştıracaktır. Model, 21 inç jantları da bünyesinde bulundurmaktadır. Model, iç tasarımı ile fark yaratmaktadır. Çağdaş ve şık iç tasarım ögelerini bi araya getiren model, size mükemmel bir iç saklama alanını size sunmaktadır.

Güvenlik sistemleri açısından oldukça gelişkin sistemleri size sunan model, fonksiyonelliği de aynı anda sunulmaktadır. Model konfor açısından da desteklenmektedir ve elektrikli, harekete duyarlı bagaj kapağına sahip olmaktadır. Elektrikli ve harekete duyarlı bagaj kapağı, eliniz dolu iken bagajı açmanıza imkan vermektedir. Modelde, tüm eşyalarınızı sizinle birlikte yolculuğa çıkaracak kadar fazla alan bulunmaktadır. Modelin yük alanı, 1.3 m genişliğe sahip olmaktadır. 577 litre bagaj hacmine sahip olan Jaguar E-Pace Hibrit, iki orta boy bavulu ve üç kabin boyu bavulu bagajına sığdırabilmektedir. Jaguar E-Pace Hibrit, sürücü destek sistemleri ile sürücü odaklı yapısını desteklemektedir. Acil durum freni ile, muhtemel bir çarpışmayı hissettiğinde sesli bir uyarı vermektedir. Bu sesli uyarıyı görsel uyarı da izlemektedir. Hala bir değişiklik olmadığı durumda fren devreye girecektir. Şeritte tutma yardımı ile araç yanlışlıkla şeritten ayrılsa dahi, bu durum algılanır ve otomobil şeride geri yönlendirilir. Otomobilde bulunan sürücü takip monitörü, uykulu olduğunuz durumda bunu farkederek size mola tavsiyesinde bulunacaktır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Jaguar E-Pace Hibrit ve Jaguar modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement