sıfır km seat

1 araç listelendi
sırala:
İbiza
1 versiyon ₺1,210,000 - ₺1,210,000

SEAT

Seat markası, Wolkswagen Grubu'nun bünyesinde var olan bir markadır. Sportif ve dinamik olması ile dikkat çekmektedir. Seat Markası 1950 yılında, İtalyan Markası olan Fiat ve Instituto Nacional de Industria işbirliği ile kurulmuştur. 1981 yılına gelindiğinde, Seat'ın büyümesinde emeği olan Fiat, ortaklıktan ayrılmıştır. Seat ne kadar güçlü bir marka haline gelse de, Fiat'ın ortaklığının bitmesinden sonra başka bir ortağa ihtiyaç duymuştur. Ve 1982 yılında Alman Wolkswagen ile anlaşmıştır. O yıl ise Fiat ile ortak olmadan ürettiği ''Seat Ronda''yı piyasaya sürmüş ve 1984 yılında ise Seat Ibıza modelinin yenisini üretmiştir. Ve böylece Seat, Malaga'nın da temelini oluşturmuştur. ''Seat Toledo'' ise 1999 yılında piyasaya sunulmuştur. Markanın şu an ki sportif ve dinamik yapısını vurgulayan logosu 2000 yılında tasarlanmıştır. Markanın sloganı ise “SEAT Auto Emocion'' olmuştur. Son 18 yılda da teknolojisini geliştirerek emin adımlarla ilerleyen Seat, kaliteli ve yenilikçi otomobil üretmeye devam etmektedir.

Tüm bu yenilikleri bünyesinde bulunduran Seat otomobillerine, araçbul.com aracılığı ile erişmeniz mümkündür. Ayrıca sitemizde, Seat kampanyalarını da bulabilir, bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz..

SEAT IBIZA

Seat Ibiza, 9 renk seçeneği ile birlikte sizlere sunulmuştur. Model, boyutlar 18 inçe kadar çıkabilen jantlara sahip olmaktadır ve alaşımlı olan yapısı sayesinde de oldukça hafif olmaktadır. Ayrıca model, koltuk döşemesi konusunda da birçok renk seçeneğini size sunmaktadır.

Seat Ibiza'nın yeni Xcellence versiyonu, sıradışı bir tasarım ile sizleri buluşturmaktadır. 17inç jantlar ile oldukça geniş bir tasarım sunulmaktadır. Seat FR versiyonu ile ise vitesi bir tık yükseltmeye hazır olun.

SEAT LEON

Seat Leon, sahip olduğu geniş iç mekanı ve karakteristik özellikleri ile sürücü odaklı bir tasarıma sahip olmaktadır. Modeldeki tasarım çizgileri özgüvenini destekler nitelikte olmaktadır. Seat Leon modelinde, opsiyonel olarak, full LED farlar sunulmaktadır.

Bu farlar başlı başına otomobile; şıklık, konfor ve güvenliği getirmektedir. Birçok renk seçeneğine sahip olan model, 16-18inç alüminyum alaşımlı jantlara sahip olmaktadır. Bu sayede modelin atletik görüntüsü desteklenmektedir. Seat Leon'da kişiselleştirebileceğiniz kaliteli kumaş döşeme sistemleri de bulunmaktadır.

Sitemiz, Seat fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede fiyatları öğrenebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Ve size en uygun otomobili de bulabilmeniz mümkündür.

 

Advertisement Advertisement Advertisement