EQC Gümüş Metalik EQC Kutup Beyazı EQC Metalik Elmas Gümüş EQC Metalik Grafit Gri EQC Metalik Kavansit Mavisi EQC Metalik Kırmızı EQC Parlak Mavi Metalik EQC Metalik Siyah EQC Selenit Gri
Mercedes - Benz Mercedes - Benz

EQC

min. ₺3,555,500
maks. ₺3,555,500
Otomatik Elektrikli
Electric Art 400 4MATIC
Ortalama Yakıt Tüketimi 20.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 500 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

EQC Electric Art 400 4MATIC Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC EQC

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. EQC hakkında sen ne düşünüyorsun?

Mercedes-Benz EQC

Yeni EQC, etkileyici derecede uzun menzili, akıllı şarj teknolojisi ve Mercedes-Benz Sürüş Yardım Sistemleri ile elektrikli sürüşe dair yeni ve büyüleyici bir his kazandırıyor. Kilometre cinsinden saf elektrikli menzil. Hızlı şarj istasyonlarında dakika cinsinden şarj süresi de diyebiliriz.

Şarj süreleri 400V besleme gerilimli bir DC hızlı şarj istasyonu kullanıldığında %10-80 tam şarja karşılık gelmektedir. Üretim spesifikasyonlarına bağlı olarak değerler değişiklik gösterebilir.

Tamamen yeni kumandayı ve gösterge deneyimini keşfedin. Doğal ve sezgisel sesli kumanda ve hassas dokunmatik yüzeyler. Hepsi, son derece yüksek çözünürlüklü ve geniş ekranlı bir ön panel ile kullanııya sunuluyor.

Yeni EQC, etkileyici bir saflık, sakinlik ve modernlik yansıtır. Böylelikle modern lüksün yeni tasarım dilini temsil eder. EQC'ye özel ön ızgara, Ön ve arkada LED ışık şeridi, Geniş ve dokunmatik dijital ekran, Mercedes-Benz EQC modelinin tüm verilerine ve bilgilerine genel bakış.

Neredeyse motor gürültüsü olmadan gerçekleştirilen sürüşler ve hassas hızlanmalar her yolculukta güçlü duygularınızı açığa çıkarır. Bu deneyimi kelimelerle değil, ancak rakamlar ve bilgilerle sizlere sunabiliriz.

Mercedes-Benz'in güvenlik vurgusuyla elektrikli sürüş. En yeni nesil sürüş yardım sistemleri EQC modelinde de son derece rahat ve güvenli bir sürüş keyfi sağlar. Bunlar acil durumlarda otomatik olarak tepki vererek sürücünün yükünü hissedilir şekilde hafifletir.

Yeni EQC, modern ve sorumluluk bilincine sahip bir yaşam tarzını yansıtır. Neredeyse tamamen sessiz şekilde gerçekleştirilen yolculuklar, dışarıdaki canlılar için de bir iyiliktir. Lokal olarak emisyonsuz sürüşü mümkün kılarken yaklaşık 100 yapı parçası da yenilenebilir ham maddelerden üretilmiştir.

99 yapı parçası % 100 sürdürülebilirlikle üretilmiştir. Örneğin; sadece Yeni EQC için geliştirilen "Sunnyvale" koltuk kumaşı, geri kazanılmış plastikten oluşur. Ayrıca EQC'de kenevir, kenaf, yün, pamuk, ahşap ve doğal kauçuk gibi çok sayıda yenilenebilir ham madde de bulunur. Çünkü doğaya sağlanacak her katkı önemlidir.

Tüketim ve gerçek elektrikli menzil bireysel kullanıcıya, sürüş tarzına, sürüş hızına, güzergah profiline, çevre koşullarına, dış hava sıcaklığına ve ayrıca klima tertibatının veya koltuk ısıtmasının ilave tüketimine bağlıdır. Ancak Mercedes-Benz EQC ile, birçok açıdan menzil konusunda endişelenmenize gerek yok. 80 kWh’lık kapasiteye sahip, yüksek voltajlı, büyük batarya ile WLTP’ye göre* 425-470 km’ye kadar elektrikli bir menzil sağlanır. Bu, birçok günlük güzergah için yeterlidir ve birçok kişinin işe gidiş-geliş yolunu da karşılar.

Yeni EQC'deki her şey büyüleyici bir yeniliğe sahipken her zamankinden daha fazla heyecan verir, konforu bile. Başlı başına bu sessizlik beklenmedik bir rahatlama sunar. Ayrıca sürücüyü aktif bir şekilde rahatlatabilen akıllı programları, en yüksek kalitede surround ses sistemini ve artırılmış gerçekliğe sahip navigasyonu deneyimleyin.7

Energizing Plus Paketi bir yeniliktir; tüm duyularınız için birinci sınıf konfor sunar. Bunun için en üst düzey premium donanımlar yenilikçi zeka ile birleştirilir. Etkileyici sonuç: Mercedes'iniz sizi isteklerinize göre canlandırabilir ve şımartabilir. Direksiyon başında daha uzun bir performans ve daha rahat bir sürüş amaçlanır.

Ergonomik Koltuk Paketi, koltuğun yanaklarını daha fazla veya daha az hava ile doldurarak tıpkı özel dikilmiş bir takım elbiseye dönüştürür. Sırt dayanaklarını büyük ölçüde yanaştırdığınızda bu, sportif sürüş manevraları için yan tutuşu iyileştirir. Şişirilebilen odacıklar ise bel desteği alanında bir masaj etkisi yaratır. Sırtınız hak ettiği değeri deneyimler.

EQC ile birlikte, standart olarak sunulan efsanevi Burmester sesi ile daha fazla performans ve seçkinliği deneyimleyin. Yüksek performanslı hoparlörler, birinci sınıf hacimsel ses üretir. Bu hoparlörleri ön ve arka koltuklar için odaklı bir şekilde optimize edebilir ve dinleyici deneyimini yoğunlaştırabilirsiniz.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mercedes-Benz EQC ve Mercedes-Benz modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement