sıfır km peugeot

3 araç listelendi
sırala:
308
3 versiyon ₺1,524,000 - ₺1,797,000
508
2 versiyon ₺2,045,000 - ₺2,282,500
208
3 versiyon ₺1,223,000 - ₺1,412,000

PEUGEOT

Ülkemizde sıkça tercih edilen Peugeot markası, 1810 yılında kurulmuştur. Fransız olan marka kurulduğu ilk dönemde bir değirmendi. Daha sonraları kurucusu olan Christian Peugeot  isteği ile çelik döküm hanesine çevrilen değirmen, bununla birlikte Fransa'nın en büüyk çelik üreticisi konumuna geldi. Birçok sektörde faaliyet yürütmüş olan Peugeot Markası, dikiş makinası üretimi ile birlikte kendi makinalarını üretmeye başlamıştır. Ayrıca marka 1871 yılında; emeklilik, sendikal haklar ve işçi haklarını tanımıştır.  Bu açıdan da öncü olmuştur. 1880'li yıllara gelindiğinde marka bu sefer de ulaşım alanına merak salmıştır. Ve 1882 yılında iki tekerlekli bisikletler üretmiştir.  Bu bisikletin çok başarılı olması ile birlikte markanın mühendisi olan Armand Peugeot, cesaretlenmiş ve otomobil piyasasına girmeye karar vermiştir. İlk olarak 3 tekerlekli olan ''Serpollet-Peugeot'' üretilmiş, daha sonra 1905 yılında ilk 4 tekerlekli otomobil üretilmiştir. Her yaptığı otomobilde son teknoloji kullanan Peugeot, 1966 yılında Renault ile anlaşma imzalamış ve birçok yerde imalathane açmıştır. Şu an da otomobil alanında adını dıkça duyduğumuz marka aynı zamanda, karabiber ve kahve üretimi de yapmaktadır.

Peugeot Marka otomobillere, araçbul.com'dan ulaşabilir, en güncel Peugeot Kampanyalarını sitemiz aracılığı ile takip edebilirsiniz. Ayrıca Peugeot fiyat listesine tek bir tık ile ulaşabilirsiniz. Fiyat ve model karşılaştırması yaparak da size en uygun otomobili sitemiz aracılığı ile bulmanız mümkün.

PEUGEOT 208

5 Kapı seçeneğini de sunan model, birçok yeniliği bünyesinde bulundurmaktadır. Peugeot 208 ileri şehiriçi güvenlik sistemi, darbe önleyici iskelet ve geri dönüş kamerasına sahip olarak, güvenliğinizi şansa bırakmamaktadır.

2020 Peugeot 208 modeli, şehrin karmaşıklığına karşı size dinginliği ve ferahlığı sunacaktır. 2019 Peugeot 208 modeli, mükemmel ve heyecan verişi bir sürüş deneyimini sizlere sunacaktır. Girdiği ortamda dikkat çeken modelin dış tasarımında;

PEUGEOT 308

Peugeot 308 HB, birçok sürüş destek sistemini binyesinde barındırmaktadır. Bunlara örnek olarak; aktif kör nokta uyarı sistemi, yorgunluk tespit sistemi, aktif şerit takip sistemi ve hız levhası tanıma sistemi verilebilir.

Peugeot 308 modeli, oldukça dinamik ve yenilikçi modeli ile fark yaratmaktadır. Modelin dış tasarımında; Panoramik cam tavan ve elektrikli tavan perdesi, Comfort Pack, Ön sis farları, LED Gündüz farları, Full LED farlar, LED ön sis farları, LED sinyal lambaları, Spor ön tampon, Krom ön ızgara, Gövde renginde kapı kolları ve yan aynalar,

PEUGEOT 508

İdeal bir tasarıma sahip olan 508 Sedan, size konforun kapısını aralamaktadır. Yeniden tasarlanan arka tampon, hem otomobili güçlendirmiş hem de otomobile farklı bir görünüm kazandırmıştır.

2020 Peugeot 508 modeli alçak gövdesi, heykelsi hatları ve sert, güçlü tarzı ile sportiflik ve inovasyon alanında yeni bir dizayna imza atıyor. Ayrıca yüksek verimliliğe sahip dizel ve benzinli motorları sürüş sırasında gücü en yoğun hali ile sizlere hissettirmek için var.

PEUGEOT 301 SEDAN

Peugeot 301 Sedan; verimlilik, güç, güvenlik ve teknolojiyi sizler için bir araya getirmiştir.  İşlevsel bir kabine sahip olan 301 Sedan, sürücü ile birlikte toplamda 5 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Ayrıca arkaya katlanabilen koltuklar ile de alan genişletilebilir , siz ve sevdikleriniz konforlu yolcukluklar geçirebilirsiniz.

Peugeot Markası ayrıca, çeşitli ticari araçlara da sahiptir. Bunlara; Partner Tepee Ticari, Partner Van Ticari, Expert Van, Traveller ve Boxer Ticari örnek verilebilir. Tüm bu araçlara sitemiz aracılığı ile ulaşabilmeniz mümkündür.

Advertisement