Mercedes - Benz Logo Mercedes - Benz

CLE Coupe

min. ₺5,264,500
maks. ₺5,264,500
Otomatik Benzinli
AMG 300 4MATIC Coupé
Hızlanma 6,2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.2 L 100 km'de
Motor Gücü 258 hp

ücretsiz teklif al

galeri

CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe CLE Coupe
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. CLE Coupe hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mercedes - Benz CLE Coupe. En dolu paketinin fiyatı AMG 300 4MATIC Coupé – ₺5,264,500 ve en boş paketi ise AMG 300 4MATIC Coupé -₺5,264,500’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    AMG 300 4MATIC Coupé ₺5,264,500

1. Yakıt Tüketimi

Mercedes - Benz CLE Coupe 100 kilometrede ortalama 7.2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mercedes - Benz CLE Coupe  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mercedes - Benz CLE Coupe Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mercedes - Benz CLE Coupe modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mercedes - Benz CLE Coupe sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mercedes - Benz CLE Coupe modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mercedes - Benz CLE Coupe sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mercedes - Benz CLE Coupe Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. CLE Coupe hakkında sen ne düşünüyorsun?

Advertisement Advertisement