sıfır km citroën

2 araç listelendi
sırala:
C-Elysee
1 versiyon ₺1,020,000 - ₺1,020,000
C3
4 versiyon ₺948,000 - ₺1,151,000

CITROEN

Otomobil dünyasında, birçok yeniliğin öncüsü olan Citroen, 1919 yılında kurulmuştur.  Markanın kurucusu, aynı zamanda ad sahibi olan, André Citroën'dir.

Markanın kurucusu André Citroën, 30'lu yaşlarının başında aslında dişli takımı üretimi için şirketini kurmuştur. Bu amaç, onun otomotiv sektöründe bir dev olmasının kökleri olacaktır.  Citroen Marka'sının temelleri bu şekilde atılmış olup, Citren'nin akılda kalan amblemi de  ”double chevron” olmuştur. Türkçe ''Rütbe'' anlamına gelen sembolün , Citroën tarafından bulunan üçgen dişli sisteme ait olduğu düşünülmektedir.

Citroen'in, 1919 yılında ilk otomobili olan, 10 HP A Type Torpedo isimli modeli satışa çıkarıldı. A Type, aynı zamanda Avrupa'nın ilk seri üretim otomobili olma özelliğini de taşımaktaydı. Bununla birlikte, Citroen'in hızlı ilerlemesi başlamıştı. 1924 yılına gelindiğinde, B serisinin üretimine başlandı. Seri içerisinde dünyanın ilk çelik karoserli otomobili BlO'da yer almaktaydı.  Başarı ivmesini hızla arttıran Citroen, 1933 yılında uzun mesafe dünya rekorunu kırarak, bir ilke daha adını yazdırmış oldu.  1938 yılında ise Citroen, C serisi ile bir ilke daha imza attı. Hydropnömatik süspansiyonlu otomobili ''La 15 Six''’i piyasaya sürdü.  Başarıları ve ilkleri bitmeyen marka, 1994 yılında, yakıt ekonomisinde dünya rekoru kırdı.

2008 yılında da yılın ticari araç ödülünü alan Citroen, kurulduğundan bu yana otomotiv sektörüne birçok yenilik kazandırdı ve kazandırmaya devam ediyor.

Bugüne kadar birçok ilke imza atan ve otomobil tutkunlarını peşinden sürükleyen Citroen araçlarını, sitemiz aracılığı ile Citroen kampanyaları ile bulabilirsiniz..

CITROEN C3

Konforunuzu düşünen Citroen C3, size oturma rahatlığı ve yerleşmeyi kolaylaştıracak eşya bölmeleri sunuyor. Şık, rahat ve kaliteli malzemeleri bir araya getiren Citroen C3, sürücü yorgunluk uyarı sistemi ile de güvenliğinizi şansa bırakmıyor.

Citroen C3 modeli, benzersiz tasarımı ile Citroen Markası'nın en çok tercih edilen modelleri arasına görmeyi başarmıştır. Model, şıklığı ve konforu sizler için bir araya getirmektedir. Benzersiz bir yapıya sahip olan model, ilgi çeken bir ön yüze ve belirgin kavisli çizgilere sahiptir.

CITROEN C-ELYSEE

Citroen Markası'nın yeni nesil sedan'ı olan Citroen C-Elysee, sarsılmaz güvenliği ve rahatlığı ile Citroen severlerin ilgi odağı haline gelmektedir. Citroen C-Elysee'nın sahip olduğu geniş bagajı ile de kalabalık yolculukların vazgeçilmezi olmaktadır.

2021 Citroen C-Elysee, yenilikçi yapısı ve enerjisi ile Citroen otomobillerinin teknolojik yapısını ve konforunu sizin için üzerinde barındırır. Model yenilenmiş görüntüsünde, radyatör panjuru ile farklı bir dokunuş yapmış ve  sizlere modern ve enerjik kasa renkleri sunmayı kendine amaç edinmiştir. 

 

Advertisement Advertisement