sıfır km volkswagen

7 araç listelendi
sırala:
Golf GTI
1 versiyon ₺3,053,000 - ₺3,053,000
Passat Alltrack
1 versiyon ₺4,078,000 - ₺4,078,000
Passat Variant
2 versiyon ₺2,112,000 - ₺2,573,000
Polo
4 versiyon ₺1,109,000 - ₺1,530,000
Golf R
1 versiyon ₺4,088,000 - ₺4,088,000
Golf
1 versiyon ₺1,374,000 - ₺1,374,000

VOLKSWAGEN

Volkswagen 1937 yılında, Nasyonal Sosyalist Alman Partisi tarafından kurulmuştur. Volkswagen'nin kelime anlamı ''halkın arabası'' demektir. Alman kökenli olan markanın başlangıçta amacı, halk için araba üretmekti. İsmi de bu amaçtan gelmekteydi.

1940'lı yıllarda Volkswagen, savaş yıllarının bir sonucu ve getirisi olarak, ordu için füze vb. üretiyordu. Yine savaşın şartlarının bir sonucu olarak Volkswagen, dünya da ilk defa hava soğutmalı motoru üretmiştir. Bunun sebebi de, savaşta su soğutmalı motorların kullanımı sonucu alınan başarısızlıktı. Volkswagen'in hava soğutmalı motor ürettiği dönemki sloganı ''Teknolojiyi biz üretiriz, onlar uygular'' olmuştur. 1953 yılında Volkswagen Almanya'nın en çok otomobil üreten markası haline gelmiştir.  1980'li yıllarda ise sadece Almanya'ya değil, dünyaya açılma hedefini ortaya koyan marka, bu dönemde en çok Golf modelini satışını gerçekleştirmiştir.

1987 yılına gelindiğinde ise 50 milyonu aşkın Volkswagen üretimi ile Avrupa'da en çok satılan otomobil Volkswagen oldu ve böylece hedefini  gerçekleştirdi.

Ülkemizde adını kaplumbağa olarak bildiğimiz, ingilizce kelime karşılığı The Beetle model otomobil, Adolf Hitler tarafından Porsche tarafından tasarlanmış olup, günümüzde ise yeni serileri ile hayatına devam etmektedir. Volkswagen hız ve teknolojinin yanında aynı zamanda, çevreci olması yönüyle de ön plana çıkarak fark yaratmıştır. Sitemizde Volkswagen otomobil modellerine ve Volkswagen fiyat listesine ulaşmanız mümkün.

POLO

Daha geniş iç hacmi ve bagaj kapasitesi ve daha birçok yenilik ile karşınızda olan Volkswagen Polo, aynı zamanda yorgunluk tespit sistemi ie de güvenliğinizi şansa bırakmamaktadır.

Motor ve donanım seçenekleri açısından; trendline, comfortline ve highline gibi sınıflara ayrılaan 2020 Volkswagen Polo, Volkswagen Markası'nın en gözde modellerinden biridir. Büyüyen ve gelişen model Polo'nun, bagaj hacmi de genişlemiştir. İç hacmi de genişleyen modelin, bagaj hacmi 71 lt kadar büyümüştür

GOLF

Volkswagen markasının nesiller boyu kendini var eden modeli olan Volkswagen Golf, sürüş teknolojileri konusunda gelecekten gelerek, trafikte sürüş asistanını sizlerin hizmetine sunuyor.

Volkswagen Golf, Her dönemde sınıfında bulunan araçların çoğuna öncülük eden Volkswagen Golf, geleceğe bile yönlendirecek donanım ve sistemlere sahip olmaktadır. 2020 Volkswagen Golf, bünyesinde teknolojik açıdan gelişmiş sürücü yardım sistemleri ve otomobilinizi konser alanına çevirecek ses sistemlerini bulundurmaktadır.

GOLF R

Volkswagen'in efsanesi olan GTI modelinden sonra sahne yeni efsanesi Golf R'de! İç ve dış tasarımı ile fark yaratan Golf R hizmetinizde.

Benzersiz bir dış tasarımı sizlerle buluşturup, mükemmel bir manzarayı gözler önüne seren 2018 Volkswagen Golf R modeli, performans olarak da sizi tatmin edecektir. Ayrıca kendinden önceki nesilden izler taşımaktadır.

PASSAT

Volkswagen Passat, geçmişten günümüze 1973 yılından beri sekiz nesli ile hizmet vermekte. ''Yılın Otomobili'' ödüllü Passat şimdi, yüksek kaliteye sahip malzemesi ile güvenliğinizi en üst seviyede tutuyor.

2020 Volkswagen Passat, zerafet ve hızı bir araya getirerek size sunmuştur. Model, bünyesinde bulundurduğu gelişmiş teknolojileri ve kaliteli malzemeler ile fark yaratmaktadır. Model, karakteristlik tasarımı ile birinci sınıf tasarımın ögelerinden oluştuğunu kanıtlamaktadır

ARTEON

Volkswagen'in yeni sayılabilecek modellerinden olan Volkswagen Arteon, boyut, tasarım ve donanımı ile kendisine hayran bırakıyor.

Volkswagen Arteon, size bildiklerinizi unutturacak bir otomobil sunmaktadır. Zerafet ve hızı aynı anda sunan Arteon, atletik yapısını şıklık ile buluşturmuştur. Dinamik ve zarif olan model, bir Coupe modelin sürüş keyfine ve lüks bir Sedanın konforuna sahip olmaktadır.

PASSAT VARİANT

Römork stabilizasyon sistemi ile birlikte fark yaratan Passt Variant, aynı zamanda progresif direksiyon ile birlikte, size harika bir manevra kabiliyeti sunacaktır.

2020 Volkswagen Passat Variant modeli, sizi olmak istediğiniz noktaya güvenli bir şekilde götürme garantisi sunmaktadır. Model, birçok yenilenmiş teknolojiye ve katiteli malzemelere sahiptir. Volkswagen Passat, kaliteli malzemeler ve geliştirilmiş teknolojileri şıklık ve konfor ile bir araya getirerek sizlere sunmaktadır.

Volkswagen otomobil modelleri için sitemiz aracılığı ile Volkswagen kampanyalarına da ulaşmanız mümkündür.

 

Advertisement Advertisement