F-PACE İtalyan Mavi F-PACE Antrasit Gri F-PACE Firenze Kırmızı F-PACE Fuji Beyaz F-PACE Narvik Siyah F-PACE Portofino Mavi F-PACE Santorini Siyah Metalik F-PACE Yulong Beyaz
Jaguar Jaguar

F-PACE

min. ₺6,722,127
maks. ₺7,112,331
Otomatik Hafif Hibrit
SE 2.0 D204 BG MHEV AWD
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 650 L
Otomatik Hafif Hibrit
R-DYNAMIC HSE 2.0 D204 BG MHEV AWD
Ortalama Yakıt Tüketimi 6,2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 650 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

F-PACE SE 2.0 D204 BG MHEV AWD Otomatik, Hafif Hibrit, 1997 cc ,
F-PACE R-DYNAMIC HSE 2.0 D204 BG MHEV AWD Otomatik, Hafif Hibrit, 1997 cc ,

galeri

F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE F-PACE

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. F-PACE hakkında sen ne düşünüyorsun?

Jaguar F-PACE

Jaguar F-Pace, yüksek performanslı bir SUV model olma özelliğine sahip olmaktadır. Model oldukça güvenli ve dinamik bir görüntüyü bünyesinde bulundurmaktadır. Çevik ve sportif olan model, bu görüntüsünü Jaguar F-Type borçlu olmaktadır. Jaguar ailesinin en yeni modellerinden biri olan Jaguar F-Pace, aerodinamik özellikleri açısından da oldukça gelişkin bir yapıya sahip olmaktadır. Modelin zengin görünümlü dış tasarımını pekiştiren damla şekli, sivrilen bir tavan ile birleşmektedir. Gelişmiş aerodinamik sisteme sahip olan model, Cd 0,341 gibi düşük değeriyle etkileyici bir sürtünme katsayısını da, sizlere sunmaktadır. Jaguar F-Pace, adaptif LED farlara da sahip olmaktadır. “J” Blade gündüz farları ile dikkat çeken model, gün ışığına yakın bir kaliteyi size sunmaktadır. Model iç tasarımında, spor otomobil duygusunu pekiştirmek adına birçok detaya sahip olmaktadır. Opsiyonel olarak sunulan, Performance koltuklar bunun için var olmaktadır. Jaguar F-Pace, kendi sınıfında konfor açısından önemli bir yerde durmaktadır. Kalite ve konforu bir araya getiren model, modern İngiliz ustalığını esnek deri kumaş ile buluşturmaktadır.

Jaguar F-Pace, güvenlik sistemleri açısından da oldukça yeni ve gelişmiş donanımları bünyesinde bulundurmaktadır. Bunlardan birisi olan acil durum freni, muhtemel olabilecek bir çarpışma durumunda sesli bir uyarı verecektir. Sesli olan bu uyarıyı, görsel uyarı da izlemektedir. Bu uyarılara rağmen bir değişiklik olmadığı durumda ise otomobil fren uygulayacaktır. Şeritte tutma yardımı ve sürücü takip monitörü ile ise güvenlik sistemleri desteklenmektedir. Sizin isteğiniz dışı şeritten ayrılma durumunda, otomobil bu durumu algılayacaktır. Ve direksiyona tork müdahalesi yapılacaktır. Bu sayede de, sürücü şeride geri girecektir. Sürücü takip monitörü ile ise, direksiyon, fren ve gaz pedalları izlenmektedir. Bu sayede mola ihtiyacınız olduğunda bunu size bildirecektir. Şehrin kalabalık olan yapısında eziyet haline gelen park sorunu için model, park asistanını size sunmaktadır. Bu sayede model size, uygun park boşluğunu size sunmaktadır. Hatta sizi park yerinden çıkararak da park stresi yok olmuş olacaktır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Jaguar F-Pace ve Jaguar modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×