Mokka-e Arktis Beyaz Mokka-e İkone Yeşil Mokka-e Karbon Siyahı Mokka-e Kontrast Gri Mokka-e Kosmos Kırmızı Mokka-e Voltaik Mavi
Opel Opel

Mokka-e

min. ₺1,553,900
maks. ₺1,553,900
Otomatik Elektrikli
ULTIMATE Elektrikli 100kW
Bagaj Hacmi 310 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Mokka-e ULTIMATE Elektrikli 100kW Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e Mokka-e

kullanıcı yorumları

  • MisafirMokka-e 26/10/2023 19:30

Opel Mokka-e

Fransız PSA grubu tarafından satın alındıktan sonra Opel rozetli ürünlerle serisini yeniden canlandırmaya başladı.

Crossover'lar, asfaltsız yollarda sürmek isteyenler için tasarlandı, ancak bunlar bir moda öğesi oldu. Akıllı telefonlarda da durum aynıydı. Mokka-e, Opel Corsa platformunu temel alan küçük bir geçitti, ancak daha yüksek yerden yükseklik ve 4x4 çekiş ile güçlendirildi. 2021 yılında Opel Mokka-e, zeminin altında bir batarya paketi ve yalnızca önden çekişli bir şehirli SUV modeli oldu.

Opel Mokka-e modelini Peugeot 2008 modelinin elektrikli versiyonu ile aynı platform üzerinde dizayn etti. Sonuç farklıydı. Üstelik dingil mesafesi bile her iki araç için aynı değildi. İnce farlar ve yanlardaki kromlu ve kavisli çizgi, Opel Mokka'nın öncekilerden bahsetmeye gerek yok, rakiplerinin çoğundan daha iyi görünmesini sağladı.

İçeride, Mokka-e gösterge paneli için standart olarak 7 ”ekranla donatılmıştı, ancak daha yüksek trim seviyelerinde sürücü için 12” TFT ve bilgi-eğlence birimi için ek bir 10 ”dokunmatik ekran bulunuyordu. Her iki ekranı da bir cam panel kapladı. Düzgün dingil mesafesi ve bir merkez tünelin olmaması nedeniyle, Opel Mokka-e arka yolcular için iyi bir bacak boşluğu sağladı ve tavan boşluğu için uygundu. Bagaj, selefinde bulunandan biraz daha küçüktü, ancak bir şehir aracı için fazlasıyla yeterliydi.

Motor, Peugeot 2008'den 100 kW'lık (136 hp) aynıydı. 50 kWh'lik bir pil paketi ile beslendi ve 324 km'lik (201 mil) makul bir menzil sundu.

Cesur ve kusursuz yeni Mokka ile geleceğin ipuçlarını keşfetmeye hazır mısın? Yeni ikonik Opel vizörü, Pure Panel sistemiyle zenginleşen saf kokpit tasarımıyla yeni Mokka. Beklenmeyeni bekle.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Opel Mokka-e ve Opel modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement