Mercedes - Benz Logo Mercedes - Benz

S Serisi Maybach

min. ₺18,178,000
maks. ₺18,178,000
Otomatik Benzinli
Inspiration+ S 580 4MATIC
Hızlanma 4,8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 700 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9,3 L 100 km'de
Motor Gücü 503 hp
Bagaj Hacmi 505 L
ücretsiz teklif al

galeri

S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach S Serisi Maybach
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • MisafirS Serisi Maybach 06/05/2022 13:11

    Açık ara en konforlu ve en güvenli araba

    yanıtla

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mercedes - Benz S Serisi Maybach. En dolu paketinin fiyatı Inspiration+ S 580 4MATIC – ₺18,178,000 ve en boş paketi ise Inspiration+ S 580 4MATIC -₺18,178,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Inspiration+ S 580 4MATIC ₺18,178,000

1. Yakıt Tüketimi

Mercedes - Benz S Serisi Maybach 100 kilometrede ortalama 9,3 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mercedes - Benz S Serisi Maybach 505 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mercedes - Benz S Serisi Maybach Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mercedes - Benz S Serisi Maybach modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mercedes - Benz S Serisi Maybach sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mercedes - Benz S Serisi Maybach modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mercedes - Benz S Serisi Maybach sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mercedes - Benz S Serisi Maybach Yorumları

Mercedes S Serisi Maybach

Özel deri donanımdan ahşap süslemelere; daha iyisine ihtiyacınız yok. Bununla beraber şoför paketi arka bölümde oldukça geniş bir diz mesafesi imkanı da sunar.

İster trafiğin yoğun olduğu saatte ister uzun gece sürüşlerinde ister bilmediğiniz yollarda olsun, Mercedes S-Serisi Maybach'niz tam da stresli durumlarda üzerinizdeki yükü belirgin şekilde sizlerle. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Çünkü direksiyonun ardından geçirdiğiniz zaman, sizin zamanınız için var. Rahatlama zamanı. Enerjinizi doldurma zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama her zaman rahat bir şekilde gitmeye imkanınız var.

Gözlerinizi yoldan ayırmadan en önemli sürüş bilgilerinin gözünüzün önünde olması, isteğe bağlı ön camda sanal gösterge paneli sayesinde mümkündür.

Mercedes modeli sürücünün görüş alanına, yaklaşık 21 x 7 cm boyutunda bir görüntü yansıtır. Bu görüntü, yaklaşık iki metre ileride, motor kaputunun üzerinde havada süzülüyor gibi kendini belli eder. Gösterge yüksek çözünürlüklü ve renklidir. Oldukça şıktır. Donanıma bağlı olarak, örneğin navigasyon hatırlatmaları, hız, hız sınırları veya TEMPOMAT ayarları gösterilir. Özel bir ışık sensörü, göstergenin parlaklığını ortamın ışık şartlarına uygun şekilde ayarlar.

MULTIBEAM LED Far Teknolojisi karanlığı aydınlatıyor. Mercedes-Benz yenilikçi far teknolojisiyle tasarım, teknoloji ve sürüş güvenliğine yeni standartları bizlere sunuyor. MULTIBEAM LED Far Teknolojisi farlar ayrı ayrı kontrol edilebilen LED'lerle mevcut trafik durumuna göre hızlıca tepki verir. Kısmi uzun farlar trafik katılımcılarını tanır. Boş ve düz yolda ULTRA RANGE uzun farlar, kendilerini yasal olarak izin verilen en yüksek aydınlatma mesafesine araç sizin ayarlar. Mercedes S Serisi Maybach ile kontrol tamamen sizde.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mercedes S Series Mayback ve Mercedes modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.