satılık ikinci el audi

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

AUDİ

Alman dinamizmine sahip otomotiv devi kullanıcıya bir araçtan daha fazlasını vadediyor.Audi Wolkswagen grubuna bağlı bir markadır. Kurucusu August Horch olan marka, ilk aracını 1901 tarihinde üretime başlamıştır. Ortaklıklarla faaliyetine devam eden Audi, 1910 yılında anlaşmazlıklar yüzünden ortaklıktan ayrılmış, ve Audi Markası'nı Horch yönetmeye başlamıştır. 1932 yılında ise DKW ve Wanderer şirketleri ile güçlerini de birleştirmiştir. Bu birleşme ile AUDİ Union oluşmuş ve oluşan markanın logosu olarak da bu 4 şirketi temsilen, 4 halka kullanılmıştır.

1965 yılında bir atılımla, 72 beygirlik sedanını piyasaya sürmüş ve 1970 yılında ise en büyük motorsiklet firması olan NSU ile bir ortaklığa imza attı. 1980 yılına gelindiğinde, Audi yüksek düzeyde bir turbo araç üretti ve piyasaya merhaba dedi. Quattro ismi verilen araç teknoloji anlamında bir zirve bir araç olarak karşımıza çıkmıştır. 2000 yıllarına gelindiğinde ise, İkinci el Audi pazarda öneme sahip bir araç olmayı başarmıştır.

2001 yılında ise Audi quattro modelleri Audi toplam üretiminin yüzde 30'una ulaşmış durumda bir modeldir. Audi, şuana kadar seksenden fazla modeli ve kullandığı quattro teknolojisi ile dünyanın en saygın markaları arasında yer almaktadır. Bugüne geldiğimizde ise Audi markasının geleceğe yön vereceğini söyleyebiliriz. Alman üreticini en çok tercih edilen Audi A4 ve Audi A6 ilanlarına aracbul.com üzerinden erişebilirsiniz.

AUDİ Q2

Audi Q2 Asistan sistemler açısından oldukça zengin olan model, programlanabilir hız limitörüne sahiptir..

AUDİ Q5

Audi Q5, her türlü arazide sizi yarıyolda bırakmayacaktır.

AUDİ Q7

Audi Q7, Şeritten ayrılma uyarı sistemiyle güvenliği şansa bırakmayacaktır.

AUDİ TT

Audi TT modeli içinde, TT Coupé ve TTS Coupé serilerini barındırır.

AUDİ R8

Tamamen elle üretilen R8, aynı zamanda dinamik direksiyon sistemine de sahiptir.

Audi kampanyalarına, Audi markasının modellerine ve Audi fiyat listesine sitemiz aracılığı ile ulaşabilir, modeller arası ve hatta markalar arası karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Aracbul.com üzerinden ikinci el Audi A3 modellerini ve diğer tüm ikinci el arabalarını dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

Advertisement Advertisement Advertisement