sıfır km ford

5 araç listelendi
sırala:
Puma ST
1 versiyon ₺2,012,100 - ₺2,012,100
Puma
Ford Puma
renk
2 versiyon ₺1,228,100 - ₺1,509,400
Ranger
2 versiyon ₺2,179,500 - ₺2,685,200
Kuga
Ford Kuga
renk
2 versiyon ₺1,589,200 - ₺2,009,400

Ford

Ford, Henry Ford tarafından Amerika’da kurulan otomobil, suv, ticari araç ve kamyon üreten bir firmadır. Her segmentte araçlar üreterek piyasada adından söz ettirmiştir. Eskiden güçlü motorlar üreten firma şimdilerde hem güçlü hem de çevreci motorlar üretmektedir. Geçmişten günümüze süregelen klasik motorların dışına çıkan Ford hibrit ve elektrikli motorların da gelecek adına önemli bir yer tuttuğunu görmüş bu alanda çalışmalar yapmakla kalmayıp araçlarında kullanmıştır. Motorlarındaki gücü tork kuvvetiyle birleştiren Ford oldukça hızlı ve atılgan araçlarla kullanıcıları cezbetmiştir. Motorlarının yanı sıra konforunu şık iç ve dış tasarımıyla harmanlayan Ford göz alıcı keskinlikte araçları ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarmıştır. Güçlü donanımını teknolojisiyle birleştiren Ford, kullanıcılarına güvenli bir sürüşün yanında sürüşü kolaylaştıran bir yapı sunmuştur. Ford, akıllı dört tekerden çekiş sistemi, şehir içi güvenlik sistemi, dur & kalk özellikli adaptif hız kontrol sistemi, şerit hizalama, şeritte kalma gibi günlük hayatta fark edilmeyen fakat güvenli sürüş adına büyük önem arz eden bazı teknolojileri araçlarında kullanmıştır.

FORD EDGE

Ford Edge modeli tamamen sürüş deneyiminizi zenginleştirmek üzere tasarlanmış birçok yeni nesil teknolojiyi üzerinden barındırır. Dur & Kalk Özellikli Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Şerit Hizalama ve Şerit Takip Asistanı içeren Ford Co-Pilot360 özelliği her yolculuktan daha fazla keyif almanız için dizayn edilmiştir. Ford Co-Pilot360, sürüş deneyiminizi hiç olmadığı kadar konforlu ve keyifli hale getirmek için birlikte çalışan gelişmiş sürücü destek teknolojilerini de üzerinden barındırıyor.

Ford Edge modeli Ford mühendisleri tarafından 2006 senesinden bu yana üretilen orta sınıf bir crossover SUV modeli olarak karşımıza çıkıyor. Aracın ilk nesli, birinci nesil Ford Fusion, Mazda CX-9, birinci ve ikinci nesil Mazda 6 ve Lincoln MKX'te bulunan Ford CD3 platformu üzerine kuruludur.

FORD ECOSPORT

Ford SUV ailesinin bir üyesi olan model Ecosport, yeni güvenlik sistemleri ve sıradışı tasarımı ile sizlere eşsiz bir yolculuğun garantisini veriyor. Elektrik Servo(EPAS) direksiyona sahip olan Ford Ecosport, bu sayede manevra kabiliyetini yükseltmiştir. Böylelikle Ford Ecosport daha fazla sizin kontrolünüzde olmaktadır. Gündüz yanan LED lambaları ile daha görünür olmanızı sağlayan model, bu anlamda da güvenliğinizi sağlamaktadır. Ayrıca Park Mesafe Sensörler sayesinde park bir eziyet olmaktan çıkmaktadır.

FORD PUMA

Günümüzün modern hayat tarzının keyfini en iyi şekilde çıkarmanıza yardımcı olmak için Ford Puma sizlerle. Yenilikçi ‘insan odaklı’ tasarımı, SUV tarzı cesur dış görünümü ve yenilikçi hibrit güç aktarma seçeneği ile Ford Puma fazlasıyla ilginizi çekecek gibi görünüyor.

Yenilikçi ‘insan odaklı’ tasarımı, SUV tarzı cesur dış dizayna ve yenilikçi hibrit güç aktarma opsiyonu ile Ford Puma ilginizi çekmeye çalışmıyor, sessizce ona ilgi göstermenizi istiyor.

FORD RANGER

Ford Ranger modeli işlerinizi halletmek için amaca özel dizayn edildi. Her zamankinden daha fazla teknoloji ile donatılan, Avrupa'nın en çok satan pikap modeli ile daha akıllı bir şekilde çalışabileceksiniz. Şerit Takip Sistemi ve park sensörleri gibi gelişmiş sistemler dikkatinizi artıracak ve yolda kendinizi daha güvenli hissetmenizi olanak sağlayacak. Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Eğim İniş Kontrol Sistemi ve Gelişmiş Otomatik Park Sistemi ise kontrolün daima sizde olmasına yardımcı olur.

Yeni Ford Ranger daha sıkı ve daha verimli çalışacak şekilde tasarlandı. Bu pikap, yakıtınızın her bir damlasıyla daha fazla kilometre kat etmenize yardımcı olacak yeni, güçlü bir motor aralığına sahiptir.

Advertisement Advertisement Advertisement