sıfır km isuzu d-max

1 araç listelendi
sırala:
D-Max
3 versiyon ₺1,967,284 - ₺2,252,826

ISUZU

1937 tarihinde kurulan marka Japonya merkezli bir otomotiv şirketidir. Şirket genel olarak yolcu taşıma amaçlı ve yük taşıma amaçlı araçlar üretmektedir. Isuzu mühendislerinin dikkatle hazırladığı araçları klasmanındaki diğer araçlardan ayıran temel özellikler yüksek tork üreten motorları, yük taşımaya oldukça elverişli olan iskelet yapısı ve sürücü destek sistemleridir. Pick-Up segmenti araçları ticari amaçla kullanılabileceği gibi günlük kullanıma uygundur. Ticari kullanım dışında arazi aracı görevi de görür. Zorluklarla dolu arazi şartlarının altından aynı yük taşımadaki hünerleri gibi kolaylıkla kalkar. Şehir içinde ise sürücü destekleri ile gayet rahat bir sürüş elde edersiniz. Isuzu aracın içinde bulunan sabit donanımın dışında ek olarak kullanıcılara geniş bir donanım seçeneği de sunar. Isuzu sunduğu bu donanım çeşitliliği ile araçlarının karakteristik özelliğinin dışına çıkmasını sağlar böylece kullanımda çeşitlilik sunar.

ISUZU D-MAX

Isuzu D-MAX modeli şık çizgileri, dinamik dizaynı ve asi duruşu ile özgüveni DNA’sında yer alan bir model olarak karşımıza çıkıyor.Doğadan ilham alan formu ile Isuzu D-Max, tüm zorlukların kolayca üstesinden gelmek için dizayn edildi. Kendinden emin, çarpıcı yeni ön burun tasarımı ve yüksek oturuş pozisyonuyla muhteşem sürücü görüş açısı Isuzu D-Max modelinde sizleri bekliyor. Dinamik yeni tasarımı ile düşük sürtünme katsayısı sunması ve iyileştirilmiş kabin gürültü seviyesiyle yolculuklarınızda kalite her zaman en üst seviyede. Isuzu modelinde çizgilerin önemi çok büyük.

Araç üzerinden bir sistem ile katalizatör kullanılıyor ve bu sayede azot oksiti (NOX) filtreleyerek CO2 oranında düşüş sağlıyor. Isuzu D-Max modeli 1.898 cc motoruyla yakıt tüketimini %7 ile %14 oranında azaltıyor ve "Pick-Up’lar yakıt ekonomisi yapamaz" ön yargısını kırıyor ve sizler için önemli performansla ekonomiyi bir arada sunuyor.

Advertisement