sıfır km lexus nx

0 araç listelendi
sırala:

LEXUS

Japon Toyota firmasının alt markası olan Lexus, Amerika’da başladığı satış serüvenini tüm dünyaya taşımıştır. Lexus genellikle lüks araç üretimi yapmaktadır. Yüksek beygir gücüne sahip motorlarını çevreci bir şekilde üreten Lexus, yeni nesil hibrit motorlarıyla da piyasada adından söz ettirmiştir. Amerika’da yılın en güvenli arabası ödülüne 12 defa layık görülen Lexus güvenlik konusunda çığır açan teknolojisini ve donanımını özenle hazırlamaktadır. Gücün kontrol edilemeyeceğini iddia edenlere, Lexus bunun yanlış bir düşünce olduğunu kazandığı ödüllerle ve girdiği güvenlik testlerinden aldığı sonuçlarla göstermektedir. Tasarımında kullandığı ön ızgarası güçlü motorunu harika bir şekilde beslerken, şeklindeki keskinlik sayesinde şirketin araçlarındaki imzası haline gelmiştir. Sürüş deneyimini güçlü ve güvenli bir şekilde kullanıcılara sunan Lexus sürüşü keyifli hale getirmeyi de unutmamıştır. İç tasarımında kullandığı koltuk dizaynlarına ön konsoldaki iyi konumlandırılmış multimedya araçları eşlik etmektedir. Lexus dış tasarımında bahsettiğimiz imza niteliğindeki ön ızgarasının etrafını keskin farlarıyla süslemiş aracın genel tasarımını da keskinleştirerek aerodinamik yapısını sportif performansıyla birleştirmiştir. Lexus bütün bunları birleştirerek oldukça lüks ve şık araçlar üretmektedir.

LEXUS NX

Şehir yaşantınızın her alanında sizler ile birlikte olan ve hayatınızı kolaylaştıran lüks bir Crossover olan Lexus NX, her türlü maceraya hazır olmaktadır. Lexus markasının en gözde tasarımlarından biri olan Lexus NX Modeli, şık füme detaylarına sahip olmaktadır. Spor tarzda olan LED farlar ile detaylandırılmış ön panjurda, modelin atletik yapısı desteklenmektedir. Kendi kendine şarj edilebilme özelliğine sahip olan hibrit veya benzinli turbo modellerinde olan model, dinamik ve atikliğin sembolü haline gelmiştir.

Yeniden tasarlanan ve üretilen modelde, hareket kabiliyeti ve otomobilin dengesi de iyileştirilmiştir. Segmentinin öncüsü olan model, hibrit ya da turbo dinamik benzinli seçenekleri ile fark yaratmaktadır. Hibrit motor seçeneği, gücü eşsiz bir şekilde optimize etme özelliğine sahiptir. NX 300h aynı zamanda bu sayede, düşük emisyon ve yakıt tasarrufunu da sağlamış olmaktadır.

LEXUS RX

Lexus RX modeli, oldukça göz alıcı ve çarpıcı bir tasarım yapısına sahip olmaktadır. Model, benzersiz bir konforu, kaliteli malzemelerle buluşturma yeteneğine sahiptir. Crossover segment standartını baştan belirleyen model, girdiği her ortamda dikkat çekerek fark yaratmaktadır. Ayrıca model, hibrit ve benzinli motor seçeneklerini de bünyesinde bulundurmaktadır. Modeli, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda kendi zevkiniz ile kişiselleştirme imkanınız da bulunmaktadır.

Lexus RX, oldukça geniş bir hacme sahiptir. Dört büyük bavulu rahatça alabilecek bir bagaj bölmesine sahip olan model, size de geniş ve ferah bir alan sağlamaktadır. Arka koltukta yolculuk eden yolcularınızı da düşünen model, bir kısmı geriye doğru giden sırtlıklar ve orta kol dayama için mükemmel seviyedeki detaylar ile konforunuzu en üst seviyeye taşımayı amaçlamıştır. Model konforunuz yanında güvenliğinizi de düşünmektedir. Beş yıldızlı güvenlik sistemlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Yani Lexus RX, segmentinin en güvenli araçlarından biridir.

Advertisement Advertisement Advertisement