sıfır km mazda

1 araç listelendi
sırala:

MAZDA

Mazda, ana ilkesi sürücü ile aracın uyumunu sağlamak olan marka Japonya menşeelidir. Mazda teknolojik geliştirmeye verdiği önemi motorlarında kullandığı Skyactive teknolojisi ile göstermektedir. Geçmişte yaptığı, klasik motorlara alternatif olan Rotary motoru da teknolojiye verdiği önemi göstermektedir. Her geçen gün teknoloji konusunda inovasyonlara imza atan Mazda geçmişte lüks araçlar üretimi yapmaya başlamış fakat o zamanın getirdiği ekonomik durumlardan dolayı başarısız olmuştur.

Teknoloji çağında yaşadığımız bu zamanda elektrikli motorlarını sürekli geliştiren Mazda hali hazırda kullandığı elektrikli motorlar da piyasada üst sıralarda yerini almıştır. Motorlarındaki teknolojiyi araç içinde sürücüye yardımcı teknolojiyle destekleyen Mazda, kullanıcılara harika bir sürüş imkanı sunuyor.

Son yıllarda tekrar lüks araç üretimine başlayan Mazda teknolojisi sayesinde geçmişteki başarısızlığını telafi etmiştir. Skyactive teknolojisinde aracın yakıt tüketimini düşürmeyi, performansını ise yükseltmeyi başaran Mazda dizel motorların düşük yakıt tüketimini, benzinli motorların yüksek performansını esas almış ve bunu başardığını kullanıcı memnuniyetiyle kanıtlamıştır.

MAZDA CX-3

Mazda CX-3 şehir yaşamı, uzun yolculuklar ve doğa yolculukları için sizin ve ailenizin tercihi olmaya aday bir otomobil olmaktadır. Mazda CX-3, Jinba Ittai felsesi ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Segmentinde dahi bir eşi olmayan bu mükemmel, kompakt SUV, tüm yolculuklarınızda konfor odaklı tasarımı ile yanınızda olmaktadır. Gelişmiş uyarlanabilme ve bağlantı donanımlarına sahip olan model, otomobiliniz ve sizin arasında harika bir uyum sağlar.

 Model de, kumandaların konumundan direksiyonun ağırlığına kadar kadar her detay sizin özel hissetmeniz için tasarlanmıştır. Otomobil ile sürücünün tek vücut olması amacını güden model; deri direksiyon ve bluetooth kontrolü, üstün tekknoloji ile donatılmış LED ön farlar ile bu iddiasını güçlendirmektedir. Mazda CX-3 modelinde; gösterge panelinin sade ve net görünümü, otomatik klima gibi detaylar net bir görüntü içinde verilmektedir.

Ödüllü "KODO – Hareketin Ruhu"ndan ilhan alınarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Gümüş kenarlı ön ızgara, modele atletik bir görünüm sağlamaktadır. Red Dot Tasarım Ödülü'nün sahibi, her anlamda sizin için tasarlanan bir otomobil hissiyatı vermektedir.

MAZDA CX-5

Mazda CX-5 otomobil ve sürücünün uyumu ve birliğini ifade etmektedir ve bunu somutlaştırmaktadır. Model, benzersiz bir iç ve dış tasarıma sahip olmaktadır. Takumi-Nuri usta boya işçiliğine de sahip olan model, eşsiz bir dış tasarımı sizlere sunmaktadır.

Ayrıca, atletik ve çevikliği ile girdiği her ortamda fark yaratarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Kodo: Hareketin Ruhu Tasarımından da izler taşıyan model, el işçiliği ile başlar ve insan merkezli kabin tasarımı gibi detaylarla devam etmektedir.

Model de, en küçük detay dahi büyük bir titizlik ve incelik ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Mazda CX-5'in son teknoloji LED ön farları, 19inç alaşım jantları ve LED arka farları ile farklı ve kendinden emin bir görüntü sunmaktadır. Model; birçok fonksiyona aynı anda ulaşabileceğiniz çoklu bilgi ekranına, BOSE hoparlöre ve geliştirilmiş aerodinamik sistemi üzerinde barındırır.

Advertisement Advertisement