sıfır km mercedes - benz

7 araç listelendi
sırala:
GLC
2 versiyon ₺3,869,000 - ₺5,606,500
GLE
1 versiyon ₺12,511,500 - ₺12,511,500
GLB
2 versiyon ₺2,701,000 - ₺2,936,500
GLA
1 versiyon ₺2,813,000 - ₺2,813,000
GLC Coupe
1 versiyon ₺6,376,500 - ₺6,376,500
G serisi
2 versiyon ₺13,651,500 - ₺18,593,500

MERCEDES-BENZ

Mercedes-Benz 1926’da Almanya’da kurulan köklü bir firmadır. Piyasada uzun süredir var olan Mercedes-Benz herkes tarafından tanınmaktadır. Geniş mühendis kadrosu sayesinde araçlarının her noktasını benzersiz şekilde tasarlayan Mercedes-Benz kullanıcılara harika deneyimler sunmaktadır. Teknolojileri araçlarının her yerinde kullanan firma kendini diğer araçlardan bu yönde güçlü bir şekilde ayırmaktadır. Tasarımında harika ve benzersiz mühendislik örnekleri gösteren Mercedes-Benz motor ve motor teknolojileri konusunda piyasadaki birkaç firma ile zirvededir. Üstün performans sunan güçlü motorlarını her aracında kusursuz kullanmaktadır. Defalarca bahsettiğimiz teknoloji ve mühendislik örnekleri sadece bunlarla da bitmiyor. Araçlarında, güçlü ve dayanıklı bir iskelet, her koşulda en iyi şekilde tutuş sağlayan çekiş ve itiş sistemi, performansı kat kat arttıran enjeksiyon teknolojisi, rahatlığının yanında donanımlarıyla da göze çarpan koltukları teknoloji ve yazılımıyla sürücüye sunmuştur. Oldukça şık tasarımlarıyla her zaman adından söz ettiren firma lüks araç almak isteyenler için harika bir tercihtir.

MERCEDES GLA OFF-ROADER

Kendine özgü bir tasarıma ve kendine güvenen bir yapıya sahip olan model Mercedes GLA, hayatı isteklerine göre şekillendirenlerin yanında olmaya gönüllü olmaktadır. Model, her türlü maceraya hazır olmaktadır. Mercedes GLA Off-Roader modeli sahip olduğu iç ve dış tasarım özellikleri ile de bunu desteklemekte, şıklığı ve konforu bir araya getirmektedir. Modelin dış mekan tasarımında; "Mercedes-Benz" yazılı ön kapı eşik panelleri, Dış dikiz aynalarında sinyal lambaları, Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları, Şerit değiştirme fonksiyonlu sinyaller, Önde ve arkada alt koruma görünümlü süslemeler, Lamine ön cam, Geri vites ile otomatik çalışan arka cam sileceği, Arka sis lambası, Mat siyah cam altı süslemeleri, Yağmur sensörlü ön silecekler, Elektrikli katlanan dış dikiz aynaları, Darbeli püskürtmeli direkt benzin enjeksiyonu, Parlak siyah boyalı alüminyum tavan üstü rayları bulunmaktadır.

Aracın iç mekanında ise standart olarak; Ön ve arka kapılarda eşya gözleri, Elektrikli camlar, 5 adet, önde yükseklik ayarlı, arkada katlanan koltuk başlıkları, Bagaj zemininde eşya gözü, Döşeme rengi emniyet kemerleri, Soğutma suyu ve yağ seviyesi için seviye uyarısı, Krom süslemeli özel tasarımlı anahtar, Dış sıcaklık göstergesi, Kül tablası yerine eşya gözü ve 12V güç çıkışı, Eşya gözlü ön kol dayanağı, ISOFIX çocuk koltuğu bağlantıları, Asimetrik katlanan arka koltuk sırtlıkları, Yol bilgisayarı ve Ön yolcu havayastığı için otomatik deaktivasyon özelliği sunulmaktadır.

MERCEDES G SERİSİ

Mercedes G Serisi, kendinden emin ve kendine has tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Nesiller boyunca gelişerek bugünkü halini alan Mercedes G Serisi, offroad performanslarınızda dahi yanınızdadır. Efsanevi modelin dış mekan tasarımında; Far sensörü, Elektrikli ve ısıtmalı gövde rengi dış dikiz aynaları, otomatik kararan sol dış dikiz aynası, asferi, Standart marşpiye, LED arka lambalar, Otomatik kararan iç dikiz aynası, Yağmur sensörü, Arka cam rezistansı, Isı ve ses yalıtımlı koyu renk camlar, Portbagaj ön hazırlığı, Fasılalı çalışan arka cam sileceği, geri sürüşte otomatik olarak devreye girme fonksiyonu, Mat krom süslemeli parlak siyah anahtar, Mat paslanmaz çelik araç altı korumaları, 3 çıtalı radyatör ızgarası, Gövde rengi radyatör ızgarası, Ön çamurluklarda "V8" armaları, Alt koruma, MULTIBEAM LED teknolojili farlar ve Yan basamaklar bulunmakta ve fark yaratmaktadır.

MERCEDES GLC OFF ROADER

Sürüş dinamiği en iyi olan araçlardan birisi Mercedes GLC Off-Roader modeli. Gücü ve modern çizgileri bir arada sunan nadir modellerden. Model, lüksün modernlik ile mükemmel uyumunu temsil ediyor. Ayrıca modelin iç dizaynında otomatik kararan sol dış ve iç dikiz aynaları, Sigara Donanımı, İkili bardak tutucu, THERMATIC iki bölgeli otomatik klima sistemi, EASY-PACK bagaj örtüsü, İç aydınlatma paketi, Ambiyans aydınlatması, EASY-PACK, elektrikli açılan ve kapanan bagaj kapağı, Arka koltuk emniyet kemeri göstergesi,Ön yolcu koltuğu doluluk sensörü ve Aydınlatmalı kapı eşik panellerine yer verildiğini söyleyelim. Dış mekan tasarımında ise; Yağmur sensörlü ön silecekler, Panoramik Sunroof, Elektrikli katlanan dış dikiz aynaları, Darbeli püskürtmeli direkt benzin enjeksiyonu, Mercedes dış aynaların altında zemin aydınlatması ve Aktif motor kaputu olduğunu da belirtelim.

Advertisement Advertisement