sıfır km nissan x-trail

0 araç listelendi
sırala:

NISSAN

Nıssan markası, ilk olarak 1910 tarihinde iki ortak ile birlikte hareket eden Kenjiro Den tarafından kurulmuş ve Kaishinsha Motorcar Work adı ile yola çıkmıştır. Ortaklar, 1914 tarihinde ilk otomobilleri olan ''DAT' modelini üretmişlerdir. Daha sonra şirketin ismi, DAT Motorcar Co. olarak değişmiştir. Bu tarihten sonra birçok ortak ve isim değiştiren Nıssan, en son olarak 1934 yılında bildiğimiz haline gelmiştir. Ve markanın logosu, dürüstlük ve samimiyeti simgelemektedir.

Bir Japon markası olan Nıssan, yıl 1962'ye geldiğinde, Avrupa'ya birçok otomobil ihraç eden bir marka haline gelmiştir.1983 yılında Nıssan birçok ülkede üretime geçmiştir.1990'lı yıllar Nıssan için çok parlak geçmemek ile beraber, kriz fırsata çevirilmiş ve Renault ile bir anlaşma imzalanmıştır. Bu güçlenme amaçlı anlaşma, 3 yıllık bir kalkınma planını olarak planlanmıştır.Ve bu anlaşmanın ardından, 1993 yılında üretilen ''Micra'' isimli otomobil, en iyi otomobil ödülünü almış ve otomobilin 1995 yılında Avustralya'ya ihracatına başlanmıştır.

Günümüzde de birçok teknolojiyi bir araya getiren otomobilleri ile piyasada olan Nıssan, son 7 yıldır Avrupa'nın en iyisi olarak anılmaktadır. Aynı zamanda kurulduğu yer olan Japonya'da da, en büyük ikinci otomobil üreticisidir. Çevre ve güvenlik konularında da oldukça hassas olan Nıssan, otomobil severlerin gözdesi halindedir.

NISSAN NAVARA

2020 Nissan NAVARA Pick-Up, rakiplerinde bulunan üç yönlü kanal kesitli şasi yerine, tamamen kapalı tam boy merdiven gövdeli şasiye sahip olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Pick-Up segmentinde türünün tek örneği olarak çok noktadan bağlantılı, 5 kollu ve helezon yaylı arka süspansiyon sistemini 1 ton yük taşıma ve 3.5 ton çekme kapasitesi ile birlikte sunma imkanına da sahip

Nissan markasının gurur duyduğu bu miras, bugün 14 MİLYON PICK-UP SAHİBİ tarafından dünyanın her yerine taşınıyor, 180 ÜLKEDE ise yollara kazınan detaylar arasında.

NISSAN X-TRAIL

En çok satan SUV ailesi üyesi olan 2020 Nissan X-Trail, size eşsiz bir yolculuk ve sürüş deneyimi sunmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Konforlu ve güvenli yolculukların garantisini size sunacak olan 2019 Nissan X-Trail, girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekecek bir iç ve dış tasarıma sahip olmaktadır.

Nissan modeli ile uzun yolculuklarınız düşünülerek gelişmiş konfor donanımlarına sahip olan model, bu yönü ile de SUV ailesi içinde oldukça tercih edilen bir model olmayı başarmaktadır. Modelde konforu sağlamak adına; Elektrik Destekli Direksiyon, Teleskopik Direksiyon, Direksiyondan Kumanda Ünitesi, Hız Sabitleyici (Cruise Control),

NISSAN QASHQAI

Nissan Qashqai modeli, lider olmak için tasarlanmış ve üretilmiş bir otomobildir. Dünyanın ilk crossover'ı olan 2020 Nissan Qashqaı, tasarım açısından da mükemmeliyeti yakalamıştır.

Nissan Qashqai modeli, konfor detaylarını es geçmeden tasarlanmıştır. Model, uzun yolculuklarınızı keyifli hale getirmek adına birçok konfor detayını bünyesinde barındırmaktadır. Bu detaylara; Hız Sabitleyici (Cruise Control), Hız Sınırlayıcı (Speed Limiter), Direksiyondan Kumanda Ünitesi, Manuel Klima, Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi, Elektrik Destekli Direksiyon, Teleskopik Direksiyon,

Advertisement