sıfır km renault

3 araç listelendi
sırala:
Koleos
1 versiyon ₺2,033,900 - ₺2,033,900

RENAULT

Renault 1899’da kurulan otomotiv firmasıdır. Uzun geçmişinin getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi araçlarında kullanan Renault kullanıcılara en iyi deneyimi sunmaktadır. Her segmentte araç üreten firma bu segmentlerde edindiği tecrübeleri kendi araçlarında kullanmıştır. Konforu araçlarında bir yapıtaşı gibi kullanan firma kullanıcılar tarafından da takdir görmüştür. Teknolojisini araç içinde ve motorlarında kullanmayı ihmal etmeyen Renault kullanıcılarına ekstra konforun yanında performans ve ekonomiklik sunmuştur. Yeni nesil motorlarında kendi şanzımanını kullanan Renault şanzıman ve motor uyumunu tam şekilde sağlamıştır. Güvenlik konusunda kendi teknolojilerini kullanmasının artısı olarak güvenliği bir seviye yukarı çıkarmıştır. Araçlarında kendi yenilenen multimedya sistemini kullanan Renault araç ile sürücü arasında bağ oluşturmuştur. Zengin özellikleri ve donanımıyla uygun fiyatlara satılan Renault araçlar piyasadaki araba denince akla gelen ilk şirketlerden biridir.

RENAULT CAPTUR

Renault Captur, macerayı size getirecek olan bir sürüş deneyimi sunacaktır. Maceracı ruhunu her detayında barındıran Renault Captur modelinin dış mekan tasarımında; Elektrikli ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları, Elektrikli, Isıtmalı ve Otomatik Katlanan Dış Dikiz Aynaları, Farklı Renklerde Dış Kişiselleştirme çıtaları bulunmaktadır. Sürücü odaklı bir iç mekan tasarımına sahip olan model, yolcuların konforunu da es geçmemiş ve iç mekan tasarımında kaliteli malzemeler ve fonksiyonel donanımlar kullanmıştır.

iç mekan tasarımında öne çıkan detaylar; Manuel Klima, Elektronik Klima, Sabit Cam Tavan, Eller Serbest Renault Card Sistemi, Otomatik Yanan Farlar, Yağmur Sensörü, Yol Bilgisayarı, Elektrikli Arka Camlar, Karartılmış Arka Camlar, Deri Direksiyon, Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon, Ön Koltuk Kol Dayanağı, Kızaklı Arka Koltuk, Arka Koltuk 1/3-2/3 Katlanma Özelliği, Isıtmalı Ön Koltuklar, Siyah Deri Koltuklar, LED Okuma Işığı, Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi, USB Bağlantısı, Bluetooth Bağlantısı, 7" Dokunmatik Ekran Medianav Paketi, Medianav Navigasyon Medianav Paketi, LINK İnternet Bağlantılı Entegre Navigasyon ve Multimedya Sistemi olarak sıralanabilmektedir.

RENAULT KADJAR

Hayata seyirci kalmadan bir an önce yaşamaya başlamanızı sağlayacak olan otomobil Renault Kadjar, değişimden korkmayanların otomobili olmaktadır. Olağanüstü bir tasarım ile girdiği her ortamda fark yaratan otomobilin dış mekan tasarımında; Metalik boya, Gövde rengi yan aynalar, Yan aynaya entegre LED sinyaller, Gövde rengi kapı kolları, LED arka farlar, Tavan Barı ve Karartılmış camlar kullanılmaktadır. Oldukça ferah olan iç mekan tasarımında ise; Manuel klima, Elektronik klima Muson Paketi,

Renault Kadjar modelinde Merkezi kilit, 7" TFT renkli LED gösterge ekranı, Eller serbest Renault Card sistemi, Elektrikli park freni, Otomatik yanan farlar Muson Paketi, Yağmur sensörü Muson Paketi, Refakatçi aydınlatma (Follow-me home), Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, Elektrikli, ısıtmalı ve elektrikli katlanan dış dikiz aynaları, Elektrikli ön ve arka camlar, Deri direksiyon, Nappa deri direksiyon Kutup Paketi, Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, Sürücü koltuğu yükseklik ayarı, Sürücü koltuğu bel desteği ayarı, Katlanabilen ön yolcu koltuğu, Arka koltuk sırtlığı 1/3-2/3 katlanma özelliği, Tek tuşla katlanan arka koltuklar, Arka koltuk kol dayanağı ve bardak tutucular, Panaromik cam tavan, Isıtmalı ön koltuklar ve elektrikli sürücü koltuğu bulunmaktadır.

Advertisement Advertisement