sıfır km seat

3 araç listelendi
sırala:
Tarraco
2 versiyon ₺2,151,000 - ₺2,301,000
Arona
Seat Arona
renk
3 versiyon ₺1,286,000 - ₺1,386,000
Ateca
Seat Ateca
renk
3 versiyon ₺1,670,000 - ₺1,860,000

SEAT

İspanya’da kurulan ve günümüzün en önemli markaları arasında yer alan Seat uzun zamandır piyasada kalarak kendini kanıtlamayı başarmıştır. Yıllık üretiminin 3’te 2’si yurt dışına ihraç eden Seat sadece İspanya’da değil dünyada da kalitesini kanıtlamıştır. Şık tasarımlarıyla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran Seat genellikle sportif tasarıma ağırlık vermiştir.

Araçlarında birden çok versiyona sahip olan Seat zengin donanım özelliklerine de yer vermektedir. Zengin donanımı pek çok fayda sağladığı gibi güvenlik konusunda da sürücüye ve yolculara yardımcı olmaktadır. Teknoloji konusunda kendisinin ve rakiplerinin başarılarını örnek alan firma kullanıcı ile araç arasında bağ oluşturan bir yapı sunuyor.

Teknolojisini motorları içinde de kullanan Seat motorlarını güçlü ve ekonomik yapmayı başarmıştır. Güçlü ve verimli otomobiller üreten Seat motorlarında kullandığı teknolojiyle performans ve yakıt tüketiminde düşme sağlamaktadır.

SEAT ATECA

Seat Ateca, keskin hatları ile fark yaratan model girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. Donanım FR serileri mevcut olan model, hem şehir yaşantısında hem de uzun yolculuklarında her anınızda yanınızda olmaya gönüllüdür.

Dinamik bir tarza sahip olan model, full LED farları ve opsiyonel olarak sunulan 19 inç alüminyum alaşım jantları ile eşsiz bir görüntüyü sizlere sunmaktadır. Güvenliği spor çizgilerle birleştirmeyi başaran model, birçok renk seçeneğini de sizlere sunmaktadır. Modelin iç tasarımında kullanılan kumaş eşleşmeleri ise hem gündelik yaşamın rutinini dayanıklı hem de özel günlerde size eşlik edecek kadar şık olmaktadır. Seat Ateca modelinde, konfor her detaydan önce gelmektedir.

SEAT ARONA

Seat Arona üzerinde alternatif olarak sunulan, full LED lambalar ve LED arka stop lambaları da otomobile dinamik bir hava kazandırmaktadır. 16inç jantlara sahip olan model, kaliteli kumaş döşeme seçenekleri ile de hem günlük yaşamın zorluklarında hem de özel günlerinizde yanınızda olmaktadır. Oldukça geniş bir iç hacime sahip olan model, 400 Lt bagaj hacimi ile segmentinde fark yaratmaktadır. Model, teknolojik sistemler açısından da oldukça gelişkindir. Opsiyonel olarak sunulan, 6,5" Multimedya Ekranı ile birçok aygıta bağlı kalarak yolculuklarını sürdürme imkanı da yer alır.

Tepeden tırnağa sınırları zorlayan bir tasarıma sahip olan Seat Arona şehir yaşantısının rutininden sıkılanlara, her türlü maceranın kapısını aralamaktadır. Model, fonksiyonelliği ve şıklığı da bünyesinde barındırmaktadır. Özgüvenli çizgilere ve şık bir tasarıma sahip olan model, girdiği ortamda fark yaratarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Dinamik hatları da bünyesinde bulunduran model enerjinizi yükseltecek.

Advertisement Advertisement