sıfır km volkswagen

7 araç listelendi
sırala:
T-Cross
4 versiyon ₺1,493,000 - ₺1,836,000
Taigo
6 versiyon ₺1,420,000 - ₺2,075,000
T-Roc
3 versiyon ₺1,805,000 - ₺2,170,000
Touareg
2 versiyon ₺8,148,000 - ₺8,508,000
Tiguan Allspace
6 versiyon ₺2,336,000 - ₺2,934,000
Amarok
6 versiyon ₺2,136,000 - ₺2,812,000
Tiguan
5 versiyon ₺2,004,000 - ₺3,769,000

VOLKSWAGEN

Volkswagen 1937 yılında, Nasyonal Sosyalist Alman Partisi tarafından kurulmuştur. Volkswagen'nin kelime anlamı ''halkın arabası'' demektir. Alman kökenli olan markanın başlangıçta amacı, halk için araba üretmekti. İsmi de bu amaçtan gelmekteydi.

1940'lı yıllarda Volkswagen, savaş yıllarının bir sonucu ve getirisi olarak, ordu için füze vb üretiyordu. Yine savaşın şartlarının bir sonucu olarak Volkswagen, dünya da ilk defa hava soğutmalı motoru üretmiştir. Bunun sebebi de, savaşta su soğutmalı motorların kullanımı sonucu alınan başarısızlıktı. Volkswagen'in hava soğutmalı motor ürettiği dönemki sloganı ''Teknolojiyi biz üretiriz, onlar uygular'' olmuştur. 1953 yılında Volkswagen Almanya'nın en çok otomobil üreten markası haline gelmiştir.  1980'li yıllarda ise sadece Almanya'ya değil, dünyaya açılma hedefini ortaya koyan marka, bu dönemde en çok Golf modelini satışını gerçekleştirmiştir.

 1987 yılına gelindiğinde ise 50 milyonu aşkın Volkswagen üretimi ile Avrupa'da en çok satılan otomobil Volkswagen oldu ve böylece hedefini  gerçekleştirdi.

Ülkemizde adını kaplumbağa olarak bildiğimiz, ingilizce kelime karşılığı The Beetle model otomobil, Adolf Hitler tarafından Porsche tarafından tasarlanmış olup, günümüzde ise yeni serileri ile hayatına devam etmektedir. Volkswagen hız ve teknolojinin yanında aynı zamanda, çevreci olması yönüyle de ön plana çıkarak fark yaratmıştır. Sitemizde Volkswagen otomobil modellerine ve Volkswagen fiyat listesine ulaşmanız mümkün.

VOLKSWAGEN AMAROK

Volkswagen Amarok, Volkswagen Ticari Araç tarafından üretilen orta boy bir kamyonet (pick-up) modelidir. Tek kabin ve çift kabin olmak üzere iki kabin opsiyonu olan Amarok modelinin arkadan itişli ya da 4Motion adı verilen 4 tekerden çekişli seçenekleri bulunur. Amarok, turbo benzinli TSI ve turbo dizel TDI motorlarla birlikte satılan bir modeldir. Toyota Hilux, Nissan Navara ve Mitsubishi L200 modeline rakip olan Amarok, bu araçlardan daha büyük bir araçtır.

Volkswagen Amarok, 2005 yılında Volkswagen, hem pick-up hem de aile arabası olarak kullanılabilecek bir araç üreteceğini duyurmasıyla ortaya çıktı.

Yeni Amarok’la maceranın nerede başlayıp nerede biteceğine sen karar ver. İster bir dağın yamacında ister bir krater gölünün kıyısında.

VOLKSWAGEN TOUAREG

Üst sınıf bir SUV ailesi üyesi olan 2020 Volkswagen Touareg, oldukça dikkat çekici bir tasarıma sahip olmaktadır. Bunun yanında model, kaliteli malzemelere ve fonksiyonel detayları da bünyesinde bulundurmaktadır. Modelin dış tasarımı ile ilgili en dikkat çekici özellik, IQ. LIGHT – LED Matrix farlar olmaktadır. IQ. LIGHT - LED Matrix farlar, kısa ve uzun mesafeli aydınlatmanın da ötesinde bir teknolojiye sahip olmaktadır. Farklı sürüş koşullarına cevap verebilecek zengin bir ışık dağıtım sistemine sahip olan farlar, kötü hava koşullarında görüş açınıza, genişlik ve derinlik kazandıracaktır.

Volkswagen Touareg, Volkswagen marka otomobillerde ilk defa kullanılan bir fonksiyonu da sizlere sunmaktadır. Dijital Kokpit “Innovision Cockpit” , herhangi bir butona ihtiyaç duymadan, yüz jest ve mimikleriniz ile algılama yaparak istediklerinizi yerine getirmektedir. Dijital Kokpit “Innovision Cockpit”, “Discover Premium” bilgi ve eğlence sistemini, “Business” mobil bağlantı arayüzünü, kablosuz şarj özelliğini ve 4 adet yüksek hızlı USB bağlantı noktası, modelin sahip olduğu diğer yenilikçi teknolojik sistemler olma özelliği taşımaktadır.

VOLKSWAGEN T-ROC

İlerleyebilmek için düşmekten korkmayın. Unutmayın! Sizi siz yapan şey 2020 Volkswagen T-Roc modeli. Tam da bu özgüvenden doğdu ve bunu her fırsatta kendini göstermek için var. Kendi özgün tarzını taşıyan bir ışık imzasına sahip gündüz sürüş farları, tasarımına güç katan trapez egzoz dekorları, farkını ortaya koymaktan çekinmeyen tavan rengi seçenekleri ile Volkswagen T-Roc, modeli doğuştan özgüven sahibi. Tam da başkalarının belirlediği standartları değil, kendi çizginizi takip edenlere göre bir araç.

Volkswagen T-Roc modelinde kullanılan enerji tasarruflu LED farlar, aynı zamanda hem fonksiyonel hem de oldukça şık. Bu gelişmiş farların hemen altında, ön tampon üzerinde yer alan gündüz sürüş farları, özgün tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerine toplar.

VOLKSWAGEN TIGUAN

2020 Volkswagen Tiguan, şehrin koşturmalı hayatından yorulanlar için rahatlatıcı bir seçenek olmaktadır. Şehrin rutininden doğa yolculuklarına uzanan bir yolculukta Volkswagen Tiguan, yanıbaşınızda olacaktır. Kompakt bir SUV olma özelliği taşıyan Volkswagen Tiguan, segmentinin özelliklerini en baştan belirlemeye aday olmaktadır.  LED stop lambaları, modern tasarımın bir ögesi olmanın yanında, önemli bir aktif güvenlik görevine de sahip olmaktadır. Her türlü macera için hazır olan model, iç tasarımında ise konforu ön plana çıkarmıştır. Ergonomik detaylar ile dizayn edilen iç mekanın ortasında sürücü odaklı orta konsol yer almaktadır.

Volkswagen Tiguan, tüm donanım seviyelerinde sabit olarak sunulan, 3 bölgeli tam otomatik klimayı bünyesinde bulundurmaktadır. Klima, sadece sürücü için değil ön yolcu ve arka yolcular için de ayrı ayrı ayarlanma özelliğine sahip olmaktadır.

VOLKSWAGEN TIGUAN ALLSPACE

2020 Volkswagen Tiguan Allspace, Tiguan modelinden 21 cm daha uzun bir gövdeye sahip olmaktadır. Bu modele, geniş bir iç hacim ve bagaj hacmi de sunmaktadır. 3 koltuk sırasına sahip olan model, 7 kişiye kadar yolcu kapasitesi ile kalabalık ailelerin tercihi olmaktadır. Model ayrıca Tiguan Modeli'ne göre, 106 mm daha uzun aks mesafesi ve ön ve arka koltuklarda geniş bir kullanım alanını sizlere sunmaktadır. Bu detaylar modele daha güçlü bir görüntü sunmaktadır.  LED gündüz sürüş farları ve krom detaylandırılmış radyatör ızgarası, otomobile daha geniş bir görünüş kazandırmıştır.

Model sahip olduğu, off-road seçenekleri ile de modern sistemleri bir araya getirmektedir. Ayrıca modeli kişiselleştirme şansınız da var olmaktadır. 17” ile 20” arasında değişen çapları ile 9 adet jant seçeneği ve 9 renk seçeneği ile Volkswagen Tiguan Allspace'inizi baştan yaratın.

Advertisement Advertisement Advertisement