sıfır km kia bongo

1 araç listelendi
sırala:
Bongo
Kia Bongo
renk
1 versiyon ₺895,000 - ₺895,000

KIA

Büyük bir otomobil markası olan Kia, bir Kore markasıdır. Kurucusu,Chul Ho olan marka, 1994 yılında kurulmuştur. Marka, ülkesi açısından birçok ilke imza atmayı başarmıştır. Kore'de ilk bisiklet ve otomobil üretici olma özelliğini taşıyan Kia, kurulduğu tarihten bu zamana kadar Kore Otomotiv sektörünün ilklerine imza atmaya devam ediyor. Ayrıca dünya otomotiv piyasasına, Kore'yi girdirmeyi başaran bir markadır. Kia, 1998 yılında Hyundai ve Daimler-Chrysler öncülüğünde satın alınmıştır. Aracın asıl yükseliş noktası, bu durumdan sonra olmuştur. Birçok açıdan kendini geliştiren marka, özellikle AR-GE çalışmalarına oldukça önem vermiştir.

Bakıldığı zaman ABD piyasasında oldukça başarılı olan Kia, bu başarısını Avrupa pazarına da taşımak istiyor. Avrupa'daki tüketicilere yönelik araştırmalar ve buna uygun tasarımlara yoğunlaştığını da söyleyelim. Kia en büyük başarısını, SUV ailesinden olan  Sorento ve Sportage modelleri ile yapsa da ticari tarafında Kia Bongo modeli ile güzel satışlara imza atmıştır. Araçbul.com'da Kia Markası otomobillere, Kia Kampanyaları ile ulaşabilirsiniz.

 

KIA BONGO

Kia Bongo modeli Kia tarafından üretilen kamyonet ve van modeli olarak dikkat çeker. Model ilk olarak Bongo ismi ile üretilse de üçüncü nesil Bongo Frontier ilerleyen zamanlarda gündeme gelmiştir.2004 yılında çıkan dördüncü neslinde  ise "Frontier" ismi kullanılmamıştır.

Kia Bongo modeli önden motorlu ve arkadan itişli bir yapıya sahiptir. Kore’nin hatrı sayılır kamyonet modelleri arasındadır ve ülkemizde de bu açıdan önemli bir yere sahiptir.

KIA Bongo modelinin yeterli yük kapasitesi, sınıfında lider motor ve fren performansı, aerodinamik tarzı ve sürücüye yönelik ayrıntılara gösterilen titizlik ve özen sizi bu araca daha fazla aşık edecek.

Siz de aracbul.com üzerinden Kia Bongo ve diğer tüm marka model araçları inceleyebilir, dilediğiniz araç için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinde size özel avantajlı fiyat teklfilerinden yararlanabilirsiiniz.

Advertisement Advertisement