sıfır km alfa romeo giulia

1 araç listelendi
sırala:
Giulia
3 versiyon ₺3,920,000 - ₺8,838,435

ALFA ROMEO

Birkaç küçük, sezgisel ve anlık dinamizm. Bu sayede Alfa Romeo modelleri ile sürüş zevkiniz hiçbir sekteye uğramaz. Yeni bilgi eğlence sistemi, özel 8.8“ dokunmatik ekranla tamamen yeniden dizayn edildi ve oldukça zengin bir konsepte sahip.

Verimli, yüksek performanslı birçok motor ve arka çekiş ile birlikte çalışmak üzere tasarlanmış şase, yenilikçi süspansiyon sistemleri ile rakipsiz ağırlık/güç oranı ile şimdi daha keyifli.

Alfa Romeo modelleri, tasarım, güç ve yeniliği bir dizi patentli teknoloji ile benzersiz ve belirgin bir sürüş heyecanı sunan hafif malzemelerin kullanımı sayesinde tek bir bünye içerisidne barındırmayı başarıyor. Q2 veya Q4 sistemleri ile IBS kablo kumandalı fren düzeni sistemi, Şase Alanı Kontrolü üzerinden gerçek gerçek zamanlı işlenen bir sisteme sahiptir.

Tarzınızı daha fazla göstermek için Alfa Romeo aracınızı orijinal Mopar aksesuarları ile kişiselleştirin ve daha fazlasını keşfedin.

ALFA ROMEO GIULIA

Alfa Romeo Giulia ile ufkunuzu oldukça yukarı seviyelere çekebilirsiniz. Ayrıca hayatınıza yeni bir perspektif sunacak bu model ile bir an önce tanışın. Sadecelik ve netliği bir arada sunan Alfa Romeo Giulia, oldukça uyumlu yüzeyleri bünyesinde barındırmaktadır. Sahip olduğu, Trilobe sayesinde oldukça fark yaratan model oldukça fonksiyonel bir Alfa Romeo modelidir. Modelin dikkat çeken en büyük özelliği ise dengeli ağırlık dağılımına sahip olmasıdır.

Modelin iç tasarımında, en kaliteli malzemeler özenle seçilerek kullanılmaktadır. Modelin kabini, şıklığı ve konforu bir araya getirmektedir. Modelin yüzeyleri; ahşap, ceviz yada meşe yüzeylerden oluşmaktadır.

ALFA ROMEO GIULIETTA

Alfa Romeo Giulietta modeli, şıklık, konfor ve hızı bir araya getiren idela bir otomobildir. Bu otomobil severlerin tercihi haline gelen Alfa Romeo Giulietta modeli, iç ve dış dizaynı ile girdiği her ortamda fark yaratarak, dikkatleri üzerine fazlasıyla üzerinde çekmektedir. Modelin dış tasarım donanımlarına; Krom kaplama cam çerçeveleri, Gövde renginde elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, 16” sportif hafif alaşımlı jantlar, 16” jantlı geçici stepne, 17” sportif hafif alaşımlı jantlar, 17” jantlı geçici stepne de örnek gösterilebilir.

Aracın iç mekan tasarımı açısından da oldukça hassas olan ve en kaliteli malzelerden olduğunu belirtelim. Model sürücü odaklı bir kokpite sahip olduğu gibi, yolcuları da düşünmektedir.

Advertisement