Jaguar Logo Jaguar

XF

min. ₺3,009,259
maks. ₺3,009,259
Otomatik Dizel
R-DYNAMIC SE 2.0 D204 bg MHEV AWD Automatic
Hızlanma 7.8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 430 Nm/d.dak.
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.5 L 100 km'de
Motor Gücü 204 hp
Bagaj Hacmi 540 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

XF R-DYNAMIC SE 2.0 D204 bg MHEV AWD... Otomatik , Dizel, 1997 cc , 204 hp

galeri

XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF XF
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. XF hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Jaguar XF. En dolu paketinin fiyatı R-DYNAMIC SE 2.0 D204 bg MHEV AWD Automatic – ₺3,009,259 ve en boş paketi ise R-DYNAMIC SE 2.0 D204 bg MHEV AWD Automatic -₺3,009,259’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    R-DYNAMIC SE 2.0 D204 bg MHEV AWD Automatic ₺3,009,259

1. Yakıt Tüketimi

Jaguar XF 100 kilometrede ortalama 5.5 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Jaguar XF 540 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Jaguar XF Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Jaguar XF modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Jaguar XF sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Jaguar XF modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Jaguar XF sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Jaguar XF Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. XF hakkında sen ne düşünüyorsun?

 JAGUAR XF

Şimdiye kadar en çok ödülün sahibi olmayı başaran model Jaguar XF, rakipsiz bir tasarıma ve üretim kalitesine sahip olmaktadır. Model; dinamik, verimli ve konforlu olma özelliklerini bir arada sunması açısından oldukça vazgeçilmez bir noktada durmaktadır. Hafif bir otomobil olma özelliğine sahip olan 2022 Jaguar XF modeli, daha düşük bir işletim maliyetine sahiptir. Çünkü, hafif Alüminyum bir yapıya sahip olmaktadır. Modelde bulunan hafif ön çift salıncak ve arka entegre bağlantılı süspansiyon sistemi, sürücüye ekstra bir hakimiyet ve kontrolün de kapısını aralayacak detaylar olacaktır. Model özel olarak sunulan opsiyon seçenekleri ile de otomobil severlerin vazgeçilmezleri arasna girmeyi başarmaktadır. Lüksün merkezi olan otomobil, saflığı da aynı anda sizlere sunmaktadır. Beş versiyon ile sizlerin hizmetinde olan model, efsane sürüş dinamiklerine sahip olmaktadır. Model, opsiyonel olma özelliğine sahip olan, Akıllı Dynamics özellikleri ile birlikte dört çekiş seçeneğini de sizlere sunmaktadır. Bu sayede, zorlu hava koşulları ve yol durumları, yolculuklarınızı erteleyen detaylar olmaktan çıkacaktır.

Jaguar XF modeli, lazer teknolojisi ile donatılmış Head- Up Display sistemine sahip olmaktadır. Bu sistem ile birlikte, güneş ışığında dahi netliğini muhafaza edebilen görüntü ile, otomobilin hızı ve navigasyonu gibi veriler, oldukça kolay bir şekilde izlenebilmektedir. Model, yolculuklarınızın güvenli geçmesi adına birçok sürücü destek sistemini de bünyesinde bulundurmaktadır. Bunlardan birisi olan Stereo Vision kamera ve bağımsız acil durum freni, herhangi bir acil durumda önde bulunan bir kamera yardımı ile algılama yapılacak ve sesli uyarı verilecektir. Sürücünün herhangi bir tepki vermemesi durumunda ise, fren sistemi devreye girmektedir. Model bulunan gelişmiş park yardımı sistemi, şehrin kalabalık yapısında imdadınıza yetişmektedir. Dar alanları, kolay park yerleri haline getiren sistem, sesli bir sinyal ve dokunmatik ekran üzerinden bir bir bildirim ile size komutlar vermektedir ve gerektiğinde de uyarmaktadır.

Birçok otomobile aynı anda ulaşma imkanını size sunan sitemiz araçbul.com, bu otomobillerin özellik ve hatta fiyatlarını birbirleri ile kıyaslanmasını size verecektir. Ayrıca sitemiz, Jaguar XF fiyatları dahil birçok fiyatı size aynı anda sunma hizmeti de vermektedir.