sıfır km nissan

1 araç listelendi
sırala:

NISSAN

Nıssan markası, ilk olarak 1910 tarihinde iki ortak ile birlikte hareket eden Kenjiro Den tarafından kurulmuş ve Kaishinsha Motorcar Work adı ile yola çıkmıştır. Ortaklar, 1914 tarihinde ilk otomobilleri olan ''DAT' modelini üretmişlerdir. Daha sonra şirketin ismi, DAT Motorcar Co. olarak değişmiştir. Bu tarihten sonra birçok ortak ve isim değiştiren Nıssan, en son olarak 1934 yılında bildiğimiz haline gelmiştir. Ve markanın logosu, dürüstlük ve samimiyeti simgelemektedir.

Bir Japon markası olan Nıssan, yıl 1962'ye geldiğinde, Avrupa'ya birçok otomobil ihraç eden bir marka haline gelmiştir.1983 yılında Nıssan birçok ülkede üretime geçmiştir.1990'lı yıllar Nıssan için çok parlak geçmemek ile beraber, kriz fırsata çevirilmiş ve Renault ile bir anlaşma imzalanmıştır. Bu güçlenme amaçlı anlaşma, 3 yıllık bir kalkınma planını olarak planlanmıştır.Ve bu anlaşmanın ardından, 1993 yılında üretilen ''Micra'' isimli otomobil, en iyi otomobil ödülünü almış ve otomobilin 1995 yılında Avustralya'ya ihracatına başlanmıştır.

Günümüzde de birçok teknolojiyi bir araya getiren otomobilleri ile piyasada olan Nıssan, son 7 yıldır Avrupa'nın en iyisi olarak anılmaktadır. Aynı zamanda kurulduğu yer olan Japonya'da da, en büyük ikinci otomobil üreticisidir. Çevre ve güvenlik konularında da oldukça hassas olan Nıssan, otomobil severlerin gözdesi halindedir.

Araçbul.com'da aktif olan bütün Nıssan Marka otomobilleri tek bir tık ile bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca Nıssan Kampanyaları'nı da sitemiz aracılığı ile takip edebilir ve Nissan fiyat listesine de ulaşabilirsiniz. Bu fiyatları kıyasladıktan sonra size uygun otomobili seçmek artık çok kolay.

NISSAN MICRA

Nissan Micra, diğer modellerde olduğu gibi birçok renk seçeneğine sahiptir. Daha çok eşya bölmesi ve daha geniş bagaj hacmi ile oldukça da kullanışlı bir modeldir. Ayrıca Nissan Micra, ön sis farına ve hız sabitleyicisine de sahiptir.

Oldukça sportif detaylara sahip olan modelin dış mekan tasarımında; Krom Çerçeveli Ön Izgara, Gövde Rengi Yan Aynalar, Elektrik Kumandalı Yan Aynalar, Gövde Rengi Kapı Kolları, LED’li Stop Lambaları, Tavan Spoyleri, Çelik Jant 14'' bulunmaktadır. Modelin oldukça ferah, aydınlık ve geniş olan iç mekan tasarımında yer alır.

Advertisement Advertisement Advertisement