sıfır km porsche 718

0 araç listelendi
sırala:

PORSCHE

Porsche Markası, 1947 yılında kurulmuştur. Bir spor araba markası olarak kurulan Porsche, ilk olarak ''Porsche 911'' i piyasaya sürmüştür. Porsche Markası bu otomobil ile birlikte, çok hızlı bir biçimde spor arabalar arasında zirveye yerleşmiştir. Porsche, belli bir dönem geçtikten sonra, Wolkswagen ile yakınlaşmaya başlar. Porsche ve Wolkswagen, birlikte birçok işe imza atarlar.Ferdinand Porsche’nin önderliğinde Wolkswagen için ilk üretim hattı Wolfsburg’da kurulur. Aslında seri üretime hazır olan ''Type 60'' üzerinde birkaç değişik yapıldı. Ancak araya İkinci Dünya Savaşı girince bu üretim ertelenmek durumunda kaldı. Ama yine de, 1946 yılında Wolkswagen seri üretime geçti. 1948 tarihinde ise Wolkswagen parçaları kullanılarak, Ferry Porsche yönetiminde ilk Porsche ismini taşıyan spor otomobil üretildi. Otomobilin ismi ''Model 365''di.

Porsche Markası'nın motorlu Mclaren otomobilleri tam olarak; 25 defa Formula 1 zaferi 2 defa Formula 1 üreticiler birinciliği ve 3 defa formula 1 pilotlar dünya şampiyonluğunu kazanmıştır. Sonraları ise Porsche Markası'nın yüzde 50'lik payını Wolkswagen almıştır. Porsche markasının şuan üretilmekte olan modellerini açıklamanın devamında bulabilirsiniz. Porsche Markası'nın önceden üretilen ama artık üretimde olmayan modelleri de mevcuttur. Bunlar; Porsche 356, Porsche 550 spyder, Porsche 912, Porsche 914, Porsche 924, Porsche 928, Porsche 944, Porsche 959, Porsche 968 ve Porsche carrera GT. Porsche markasının sadece yarışlar için hazırlanmış modelleri mevcuttur. Bunlar; Porsche 64, Porsche 718, Porsche 804, Porsche 904, Porsche 906, Porsche 907, Porsche 908 Porsche 910, Porsche 911, Porsche 914, Porsche 917, Porsche 934, Porsche 935 ve Porsche 936 modellerden bazılarıdır.

Dünyaca ünlü ve popüler Porsche Modellerine, araçbul.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde, Porsche kampanyalarını da bulmanız mümkündür.

PORSCHE 718 COUPE

Birçok renk seçeneği ile otomobil severlerin karşısına çıkan ''718 Cayman''modeli, ortadan motorlu spor otomobil ilkesini devam ettirmektedir. İç mekan ve spor direksiyonu ile de size konforu yaşatmaktadır.

Porsche 718 modeli, neslini devam ettiren bir model olma niteliğindedir. Bu model, 3 farklı modelin versiyonundan oluşmaktadır. Bu modeller ise; 718 Boxster, 718 GTS ve 718 Cayman'dır. Bu serinin üretiliş amacı, spor odaklıdır. Dış ve iç tasarımı bu iddiayı kanıtlar niteliktedir.

PORSCHE PANAMERA

3,0 Litrelik turboşarjlı V6 Motora sahip olan Porsche Panamera, arkadan itiş sistemini de bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca dış tasarımı ile de fark yaratan Panamera Modeli'ni nerde görseniz tanıyacaksınız.

Sıradan sedanlardan çok daha fazlasını sana sunacak olan Porsche Panamera, sizlere yepyeni bir deneyim sunmaktadır. Model, dört koltuğa da sahip olmaktadır. Porsche markasının karakterini de yansıtan model, köklerinden izleri yenilik ile bir araya getirmektedir.

PORSCHE 911 COUPE

Kompact bir SUV olan Porsche Macan, opsiyonel havalı süspansiyon sayesinde ayaklarınızı yerden kesecektir.Opsiyonel spor egzoz sistemi ile de tam olarak mükemmel bir ses deneyimi yaşayacaksınız.

Porsche 911 modeli, sizin için hazırlanmış, sonsuz bir fikrin karşılık bulmuş halidir. Kendini sürekli yenileyerek ilerleyen bu model, sizin ve sevdiklerinizin yeni başlangıçlar yapmasında öncü olacaktır. Her anlamda kendini yenileyen model, motor olarak da sürekli yenilikler eklemeye devam etmiştir.

Sitemiz aracılığı ile tüm modeller için, Porsche fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Araçları karşılaştırma şansına sahip olduğunuz gibi farklı marka modellerini de karşılaştırabilirsiniz.

Advertisement Advertisement