Toyota Logo Toyota

Corolla Hibrit

min. ₺1,637,000
maks. ₺1,857,500
Otomatik Hibrit
Hybrid Dream 1.8 e-CVT
Hızlanma 9.3 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 142 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.5 L 100 km'de
Motor Gücü 98 hp
Bagaj Hacmi 471 L
Otomatik Hibrit
Hybrid Dream X-Pack 1.8 e-CVT
Hızlanma 9.3 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 142 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.5 L 100 km'de
Motor Gücü 98 hp
Bagaj Hacmi 471 L
Otomatik Hibrit
Hybrid Flame X-Pack 1.8 e-CVT
Hızlanma 9.3 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 142 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.5 L 100 km'de
Motor Gücü 98 hp
Bagaj Hacmi 471 L
Otomatik Hibrit
Hybrid Passion X-Pack 1.8 e-CVT
Hızlanma 9.3 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 142 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.5 L 100 km'de
Motor Gücü 98 hp
Bagaj Hacmi 471 L
ücretsiz teklif al

galeri

Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit
tümünü gör

kullanıcı yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Toyota Corolla Hibrit. En dolu paketinin fiyatı Hybrid Passion X-Pack 1.8 e-CVT – ₺1,857,500 ve en boş paketi ise Hybrid Dream 1.8 e-CVT -₺1,637,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Hybrid Dream 1.8 e-CVT ₺1,637,000
    Hybrid Dream X-Pack 1.8 e-CVT ₺1,696,000
    Hybrid Flame X-Pack 1.8 e-CVT ₺1,740,000
    Hybrid Passion X-Pack 1.8 e-CVT ₺1,857,500

1. Yakıt Tüketimi

Toyota Corolla Hibrit 100 kilometrede ortalama 4.5 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Toyota Corolla Hibrit 471 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Toyota Corolla Hibrit Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Toyota Corolla Hibrit modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Toyota Corolla Hibrit sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Toyota Corolla Hibrit modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Toyota Corolla Hibrit sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Toyota Corolla Hibrit Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Corolla Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Toyota Corolla Hibrit

Tasarımda kullanılan şık ve akıcı çizgilere sahip Toyota Corolla Hibrit, ortaya koyduğu güçlü duruşu ile yeni bir ihtişama kavuşuyor. Daha bir çekici hale gelen bu araç ile yüksek sürüş keyfini yaşamaktan kendinizi alamayacaksınız. Tasarımına ek olarak kullanılan teknoloji ve donanımlar ile ön plana çıkan araçta ilk göze batan özellikler, akıllı telefon entegrasyonu, elektrikli açılabilir sunroof, USB girişi, ön cama yansıtmalı renkli gösterge ekranı araç içi konforu ve güvenli sürüşü tamamlarken, kullanılan LED farlar, lake siyah ızgaralar, çeşitli yerlerde kullanılan şık krom dokunuşlar ve 17 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar dış görselliği üst seviyelere taşıyor.

Toyota Corolla Hibrit geri dönüşüm enerjisini kullanan ve kendi kendini şarj edebilme özelliğine sahip olan günümüzün aranılan teknolojisi ile birlikte piyasaya sürülüyor. Bu özelliği sayesinde fren esnasında oluşan güç kaybını geri dönüştürerek bünyesinde bulunan aküyü şarj ediyor ve bu sayede enerji tasarrufunu üst seviyelere çıkarabiliyor.

Özel mühendislik becerileri ile tasarlanan bu araçta, ağırlık merkezinin yere daha yakın olması, bağımsız çift salıncak arka süspansiyonunun bulunması ve sahip olduğu üst düzey yer tutuşu özelliği ile dinamik bir sürüş keyfini yaşamanızı sağlarken aynı zamanda tüm kontrolü sizin ellerinize veriyor. 1.5 litrelik benzinli motor seçeneğinin yanında ayrıca 1.8 litrelik benzinli hibrit sitemine sahip motor seçenekleri bulunan araçta,  düşük yakıt tüketimi ile kaliteli ve konforlu bir sürüş imkanı birilikte sunuluyor.

8 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkan bu araç ayrıca iç donanımda 17 başlık altında kişiselleştirme imkanını da sunuyor. Standart aracı alabileceğiniz gibi dilediğiniz özellikleri ve donanımları da ekleterek kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Toyota Corolla Hibrit geniş ve ferah olmasının yanı sıra araç içi eğlence ve konfora yönelik donanımların da bulunması nedeniyle kendinizi hiçbir zaman araç içine hapsolmuş olarak hissetmenize neden olmayacak nitelikte. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi aile aracı olarak ya da uzun seyahatlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 100 kilometrede yaklaşık 3.8 litre gibi olağanüstü tasarrufla bir yakıt tüketimine sahip olan Toyota Corolla Hiibrit fiyatı ise tamamen aracı alacağınız pakete ve yapacağınız kişiselleştirmelere göre ortaya çıkacaktır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Toyota Corolla Hibrit ve Toyota modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement