7 Serisi Hibrit Alp Beyazı 7 Serisi Hibrit Metalik Aventurin Kırmızı 7 Serisi Hibrit Metalik Dondurulmuş Saf Gri 7 Serisi Hibrit Metalik Karbon Siyah 7 Serisi Hibrit Metalik Koyu Gri 7 Serisi Hibrit Metalik Oksit Gri 7 Serisi Hibrit Metalik Safir Siyahı 7 Serisi Hibrit Metalik Tanzanit Mavi 7 Serisi Hibrit Metalik Uzay Gümüşü
BMW BMW

7 Serisi Hibrit

min. ₺13,633,000
maks. ₺14,195,600
Otomatik Hafif Hibrit
Pure Excellence 740d xDrive Mild Hybrid - Dizel 300 BG
Bagaj Hacmi 540 L
Otomatik Hafif Hibrit
M Excellence 740d xDrive Mild Hybrid - Dizel 300 BG
Bagaj Hacmi 540 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

7 Serisi Hibrit Pure Excellence 740d xDrive Mild Hybrid - Dizel 300 BG Otomatik, Hafif Hibrit, 2993 cc ,
7 Serisi Hibrit M Excellence 740d xDrive Mild Hybrid - Dizel 300 BG Otomatik, Hafif Hibrit, 2993 cc ,

galeri

7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit 7 Serisi Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 7 Serisi Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW 7 Serisi Hibrit

Mutlak şıklık ve tüm duyulara hitap eden eğlence anlayışı Yeni BMW 7 Serisi Hibrit de bir araya geliyor ve gerçek anlamda premium sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. İkonik ön tasarımı, Swarovski kristal detaylara sahip BMW “Iconic Glow” kristal farlar ve aydınlatmalı böbrek ızgara konturu otomobile özgün bir tasarım katıyor.

BMW 7 Serisi Hibrit akıcı çizgileri, otomobilin geniş duruşunu estetik açıdan orantılı bir görüntü ile tamamlıyor. Hofmeister kıvrımında bulunan krom detayı, bu bölümü değerli bir altın gibi ön plana çıkarıyor. Otomobilin kendinden emin geniş duruşu L biçimli farlarla destekleniyor. Görünmez bir biçimde yerleştirilen egzoz çıkışları ise otomobilin yalın karakterini pekiştiriyor.

Çok fonksiyonlu bir kontrol elemanı olan BMW Interaction Bar, tüm kokpit boyunca yatay olarak yer alıyor. Kokpit içinde sunulan multimedya deneyimi 14.9 inç BMW Kavisli Ekran ile üst seviyeye çıkıyor. Panoramik Cam Tavan/Sky Lounge, otomobilin gün boyunca aydınlık kalmasına olanak sağlıyor. Geceleri ise dinamik ışık efektleri kullanarak eşsiz bir ambiyans ortamı sağlıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW 7 Series ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement