5 Serisi Sedan Hibrit Alpina Beyaz 5 Serisi Sedan Hibrit Ateş Kırmızısı Metalik 5 Serisi Sedan Hibrit Brooklyn Grisi Metalik 5 Serisi Sedan Hibrit Cape York Yeşili Metalik 5 Serisi Sedan Hibrit Dondurulmuş Koyu Gri Metalik 5 Serisi Sedan Hibrit Dondurulmuş Saf Gri Metalik 5 Serisi Sedan Hibrit Fitonik Mavi Metalik 5 Serisi Sedan Hibrit Karbon Siyah Metalik 5 Serisi Sedan Hibrit Mineral Beyaz Metalik 5 Serisi Sedan Hibrit Oksit Gri Metalik 5 Serisi Sedan Hibrit Safir Siyah Metlik 5 Serisi Sedan Hibrit Sophisto Grisi Parlak Metalik 5 Serisi Sedan Hibrit Tanzanit Mavi Metalik
BMW BMW

5 Serisi Sedan Hibrit

min. ₺6,050,000
maks. ₺6,050,000
Otomatik Dizel
M Sport 520d xDrive Mild Hybrid-Dizel 197 BG
Bagaj Hacmi 520 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

5 Serisi Sedan Hibrit M Sport 520d xDrive Mild Hybrid-Dizel 197 BG Otomatik, Dizel, ,

galeri

5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit 5 Serisi Sedan Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 5 Serisi Sedan Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW 5 Serisi Sedan Hibrit

BMW 5 Serisi Sedan Hibrit, şart ne olursa olsun şıklığını ve zarafetini asla kaybetmemektedir. Model, BMW modellerinin genelinde olduğu gibi oldukça atletik ve enerjik bir yapıya sahip olmaktadır. Detayların her biri ile özenle ilgilenen 2022 BMW 5 Serisi Sedan Hibrit Modeli, segmentinde öncü durumundadır. Otomobil hareket halinde ya da değilken dahi güçlü olan halini korumaktadır. Ön tasarımda bulunan; böbrek ızgaralar ve farlar birbirleri ile uyum halinde ve ayrıca bağlantılı olmaktadır. Modelin tavan çizgisi, arkaya doğru eğimli ve alçak olmaktadır. Ön kısımdan daha gneiş olan arka kısım ise modelin yüksek performansını nitelemektedir. BMW 5 Serisi Sedan Hibrit Modeli'nde, Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile birlikte, her yolcuya olağanüstü bir ses kalitesi sağlanmaktadır. Uzun yolculuklarınız, Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi sayesinde konser tadında geçecektir.

Her anlamda sınırları zorlayan model BMW 5 Serisi Sedan Hibrit, dinamik olmak söz konusu olduğunda güçlü motoru sayesinde sınırları aşmaktadır. BMW 530i xDrive, BMW 540i xDrive gibi BMW 5 Serisi Sedan modellerinin sürüş performansları sahip olduğu motora göre şekillenmektedir. Sürüş deneyiminizin de kontrol altında olmasını istiyorsanız, modelde bulunan Adaptive modu bunun için bulunmaktadır. Ruh haliniz yada hava durumuna göre şeçebileceğiniz birçok sürüş modu bulunmaktadır. Comfort modu, verimliliğe yönelik bir sürüş modu olmaktadır. Eco-Pro modu ise, dinamik sürüşü hedeflemektedir. Adaptif sürüş modu ise, dinamik amortisör kontrolünü mevcut sürüş durumuna göre şekillendirme imkanını size tanıyacaktır. BMW 5 Serisi Sedan Hibrit, teknolojik donanımları ve sürüş asistanları açısından da oldukça gelişkin olmaktadır. Bu durum, hem sürücüye hem de yolculara ekstra konfor ve güvenlik sağlayan detaylar olmaktadır. Model, Bluetooth ile kablosuz şarj edebilme özelliğine sahip olmaktadır. Bu durum günlük yaşantınızı kolaylaştıracak önemli bir özelliktir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW 5 Series ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement