RX Hibrit Grafit Siyah RX Hibrit Haki Yeşili RX Hibrit Koyu Mavi RX Hibrit Platinyum Grisi RX Hibrit Sonik Bakır RX Hibrit Sonik Beyaz RX Hibrit Sonik Gri RX Hibrit Titanyum Gri RX Hibrit Vişne Kırmızısı
Lexus Lexus

RX Hibrit

min. ₺6,500,000
maks. ₺7,289,000
Otomatik Hafif Hibrit
Executive 350h AWD
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 838 L
Otomatik Hafif Hibrit
Exclusive 350h AWD
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 838 L
Otomatik Plug-in Hibrit
Executive 450h+ AWD
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 838 L
Otomatik Plug-in Hibrit
Exclusive 450h+ AWD
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 838 L
Otomatik Hibrit
F SPORT 500h AWD
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 838 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

RX Hibrit Executive 350h AWD Otomatik, Hafif Hibrit, 2487 cc ,
RX Hibrit Executive 450h+ AWD Otomatik, Plug-in Hibrit, 2487 cc ,
RX Hibrit Exclusive 350h AWD Otomatik, Hafif Hibrit, 2487 cc ,
RX Hibrit Exclusive 450h+ AWD Otomatik, Plug-in Hibrit, 2487 cc ,
RX Hibrit F SPORT 500h AWD Otomatik, Hibrit, 2393 cc ,

galeri

RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit RX Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. RX Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Lexus RX Hibrit

Lexus RX Hibrit modeli, oldukça göz alıcı ve çarpıcı bir tasarım yapısına sahip olmaktadır. Model, benzersiz bir konforu, kaliteli malzemelerle buluşturma yeteneğine sahiptir. Crossover segment standartını baştan belirleyen model, girdiği her ortamda dikkat çekerek fark yaratmaktadır. Ayrıca model, hibrit ve benzinli motor seçeneklerini de bünyesinde bulundurmaktadır. Modeli, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda kendi zevkiniz ile kişiselleştirme imkanınızda bulunmaktadır.

Lexus RX Hibrit, oldukça geniş bir hacme sahip olmaktadır. Dört büyük bavulu rahatça alabilecek bir bagaj bölmesine sahip olan model, size de geniş ve ferah bir alan sağlamaktadır. Arka koltukta yolculuk eden yolcularınızı da düşünen model, bir kısmı geriye doğru giden sırtlıklar ve orta kol dayama için mükemmel seviyedeki detaylar ile konforunuzu en üst seviyeye taşımayı amaçlamıştır. Model konforunuz yanında güvenliğinizi de düşünmektedir. Beş yıldızlı güvenlik sistemlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Yani Lexus RX Hibrit, segmentinin en güvenli araçlarından biri olmaktadır.

Lexus modeli ayrıca, dört çeker seçeneğine de sahip olmaktadır. Yenilik odaklı E-Four güç aktarma sistemi, 50kW gücünde motoru eklenmesi sayesinde arzu edilen durumlarda tork alabilme imkanı sunacaktır. Yolculuklarınızın keyifli geçmesini de en az güvenlik ve konfor kadar düşünen Lexus RX Hibrit, panoramik tavan ile bu durumu desteklemektedir. Geniş bir gökyüzünü size sunan model, ferah ve aydınlığı da beraberinde getirmektedir. Ayrıca panoramik tavanın ön kısmında hareketli olan bir de cam bölmesi mevcuttur. Güneş çok yoğun olduğunda kullanabileceğiniz, elektrikli siperlik de, modelde bulunmaktadır.

Model ayrıca, Lexus Markası'nın diğer bütün modelleri gibi Takumi işçiliği ile üretilmiştir. Bu sayede otomobilin her detayından kalite vurgusu taşmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Lexus RX Hibrit ve Lexus modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement